Zwykła polska rodzina...

Nie, każdego traktuję tak samo Ciebie również.
Innym też potrafię powiedzieć co myślę nie jesteś wyjątkiem.
Jeżeli masz coś do powiedzenia to to mów, a nie jak zawsze wałkujesz temat w nieskończoność, tak jak inni o PO.
Każdy wie jaki jest PiS ma na ten temat wyrobione zdanie koniec kropka.
Już Ci pisałam, że żadną zwolenniczką PO nie jestem.

Jako reklama - bo to jest reklama, tak jak każdy spot wyborczy - jest to po prostu żenująco kiepskie. To tak jakby ktoś zaczął mówić, że Coca-cola droga, w sklepach jej mało, a dziecko się napiło i teraz go zęby bolą. Ale może Pepsi będzie lepsze. Kto kupi Pepsi, ten też smutas… :wink:

1 polubienie

Powiedziałam co mam do powiedzenia i nie widzę konieczności wałkowania tematu.

Pewnie, cysterny wstydu lepsze :slight_smile:

Sama prawda poza tym,ze 500+ dostaje kazdy.To jakies dziwne kłamstwo…W ICH spocie???
A poziom tego spotu jest…pisowski.Gorzej niz w telewizji śniadaniowej…
No ale spoty to nie Teatr Grotowskiego :rofl:

1 polubienie

Ok. Pisałem jeszcze dość długi tekst ale już nie będę go tutaj dodawał…

Spoty nie są od trzymania poziomu artystycznego. To tylko element walki polityczne. Być może ktoś kiedyś wpadnie na pomysł festiwalu spotów politycznych?
Ale ten, akurat, umiarkowanie, podoba mi się

1 polubienie

Bardzo fajny spot pisu. Xd

1 polubienie

Niezłe, zapomniał ten młody wspomnieć, że PiS też ma swoje korzenie w PRL, a nawet aktualnie w swych szeregach ma byłych bolszewików. Taki młody i skleroza?
A poza tem fajny spot. Taki kolorowy nawet.

3 polubienia

Tak se was czytam i troche śmiać mi sie chce. Ja tutaj nie widzę niczego dziwnego. Zwykły spot punktujący wady przeciwnika z udziałem aktorów amatorów.
Kolejki do lekarzy są ? Są. Braki w aptekach? Były. Nie jestem tutaj na bieżąco. Mówi się ostatnio o mafiach lekowych a nie brakach w aptekach.
Nie wiem jedynie co ma tutaj to że gościu pracuje na 2 zmianę? Wiele prac ma system zmianowy. Że niby musi dorabiać? Może chce.

Nie do końca udało im się w tym filmiku uderzyć w pis. Trzeba było więcej powiedzieć o praworządności, negatywnych skutkach podniesienia minimalnej, burdelu szefa NIK, służbie zdrowia, środowisku (węgiel z rosji). Spot jest spóźniony o kapkę.

1 polubienie

Dla tego pimpusia,obojetnie co sie sądzi o Schetynie,to jest PAN Grzegorz Schetyna!
Grzesiu to moze byc twoj srajacy na podloge kot albo kolega z klasy.I nikt po za nimi!
Jak w kazdym spocie,demagogia i kicz…Dosyć.Na oba poswiecilem juz 5 minut wraz z pisaniemmm.Niewybaczalne :rage:

2 polubienia

Aha jeszcze narzekają na lekcje do wieczora. Cóż ja też miewałem takie dni że w domu było się po 17:00. Nie płakałem. Tak było zawsze. Do południa do się w zerówce było i to jak mama nie pracowała. Szkoła ma swoje prawa. Trzeba ją przeżyć.

No ale rozumiem. Mniej czasu na streamy, YT, imprezki, social media i gry online.

1 polubienie

Taa widziałem i faktycznie lepszy. Taki z jajem. Młodzieżowy.

1 polubienie

Teraz można porównać świat oczami wyborcy PO a pisu. Nie chciałbym być bohaterem spotu PO :rofl: jakby żałoba jakas. A to z tymi lekami to nie jest tak że PiS załatwial tanie leki a mafie to wykupują i sprzedają za granicę przez to że są tanie właśnie w Polsce dzięki pisowi?

Musimy miec tanie leki. Inaczej zwiększyłaby się nam śmiertelność. Leki na choroby rzadkie oraz te niestandardowe i tak nie są refundowane. Nie bez powodu jest tyle zbiórek internetowych na chore dzieci.

No ale to że nie ma leków w aptekach to nie jest w takim razie WINA PIS

Raczej nie. Choć jako rządzący mogliby zrobić więcej. Zaostrzyć kary, wprowadzić systemy, rejestry. Tutaj wiele zrobić nie można. Trzeba by zrównać ceny leków z zachodnimi.

To, że brakuje leków jest winą obojętnie jakiego rządu. Lek, to taki artykuł, którego nie ma prawa brakować. Mamy w rządzie ministerstwo zdrowia i to ministerstwo jest odpowiedzialne za taki stan rzeczy. Pan minister i jego ludzie biorą za to wypłaty.

3 polubienia

W budżetówce płacą za to co jest do zrobienia a nie za to co zostało zrobione :slight_smile:

3 polubienia

No to pan minister powinien mieć to do zrobienia.

W budżetówce płacą też, za to, co nie jest zrobione, a powinno…