Życie w Sieci a śmierć w realu

Dużo osób ma u mnie dług wdzięczności za różną pomoc, kilku się uzależniło, kolejne kilkadziesiąt cieszy się życiem które nabrało sens z różnych względów, podobnie w pracy, poza tym są dzieci i wnuczki, które się cieszą jak mnie widzą, hm krew oddałem kilka razy na hasło Pilne, podobnie 1 raz szpik. W ich bazie danych jestem nadal jako osoba chętna

1 polubienie

@kaziu Czy pobieranie szpiku jest bolesne? Czy są jakieś skutki uboczne? U honorowych dawców krwi zdarza się nadprodukcja czerwonych krwinek…

1 polubienie

Z tym potomkiem to różnie bywa, kolega kawaler dostał trojaczki w prezencie od życia - wieszać się chciał, zażądał badanie DNA i wyszło że jego - 2 dziewczyny i chłopak identyczny z twarzy jak tatuś :grinning: . Też się zapierał że jemu takie życie wystarcza, a już z dziećmi czy kobietą to nie on. Oj biedna ta kobieta - teraz ma na utrzymaniu 4 osoby, królewicz to leń i pijaczyna. Na jej miejscu bym go wysiudał z domu i zażądał alimenty dla dzieci. Podobnych przykładów znam więcej, co się zapierali że nic nie mają itd. Cierp ciało jak ci się chciało

pobieranie szpiku jest bolesne - w koncu musza sie wkluc diza strzykawka w kosc zeby pobrac. wbrew pozorom rowniez bezpieczne dla dawcy nie jest.

1 polubienie

Niczego nie będę porządkował. Co napisałem to zostanie. I tyle. Ostatnio załapałem faze na Wikipedię, tworzę nowe artykuły, z których jeden jest obszerny jak monografia. Tam też jestem Bingola.

3 polubienia

Akurat mnie się te krwinki dodatkowe przydały, jednak tak nie jest stale, a pobieranie było w znieczuleniu punktowym z boku w okolicy talerzy biodrowych, a przed to masa wywiadów i dodatkowych badań i czekanie na telefon gdzie i ile ?, w sumie oddałem 2 duże strzykawy, coś ok 400 ml razem. Dobro jednak do mnie wraca, ważyłem się i mam na + aż lub dopiero 1,5 kg, teraz musi być dobrze, chciałbym aby tak było co tydzień - muszę pomyśleć

Ja dostałem zastrzyk znieczulający - podobno inaczej już nie pobierają, jak znieczulenie przeszło to 2 dni czułem w tym miejscu mrowienie i swędzenie, Nie każdy może oddać i są ograniczenia, dlatego jest wywiad i dodatkowe badania

1 polubienie