A może zamiast polityką, zacząć się interesować traktorami?

Nie taki sam. Jestem młody a już osiągnąłem ich poziom. Mam szansę na karierę i jestem z tego dumny!

Przykre.

Na dodatek jego to wszystko i tak nie obchodzi bo żyje sobie w Niemczech za euro rodziców. Wśród multikulti.

1 polubienie

No widzisz jak to się wszystko poprzestawialo. :rofl: Teraz lewactwo robi z siebie wyzwolicieli a każde prawicowe ruchy nazywa jako zle i że są faszystami. To jest objaw oglupiania przez media to co piszesz.

To dlaczego tak usilnie broni “zbawiciela”? Może on po prostu sobie z nas jaja robi i chyba tak jest.

Może PO prostu go kocham?

Wrog publiczny nr 1 czyli PO i LGBT to komunisci??? Wiecej pierwszych sekretarzy i posoadaczy czerwonych legitymacji znajdziesz dziś w PiS i radach parafialnych niz w partiach lewicowych. Bo juz nawet w SLD te dinozaury nie graja pierwszych skrzypiec. A partii socjaldemokratycznej Polska sie nie dorobila.

2 polubienia

Faszyzm i fanatyzm trzeba tępić w zarodku. Zacofanie również. Prawica sama w sobie zła nie jest jeśli skupia się na gospodarce a nie sprawach światopoglądowych.

3 polubienia

Coz wiekszosc wybrala.
Mam na mysli tych,co nie poszli na wybory,to wlasnie oni wybrali.
I pewnie bedzie,powtorka z rozrywki’’
POPiS jeszcze dlugo utrzyma swa wladze.

2 polubienia

No nie wiem. Jeżeli w pis są komuniści to znaczy że są spoko. :rofl:

Bo sie nudzi. To młody szczyl. Żyje w kraju reprezentującym wszystko to co mu się nie podoba. Ale co tam - euro jest, życie lepsze niż w Polsce.

2 polubienia

Ta za pieniądze rodziców. Chodzę do pracy w wakacje i ciężko haruje.

I co mi się nie podoba? Ile ci trzeba tluc. :rofl:

Gdzie jak ty niemieckiego nie znasz? U Polaka? Współczuję. Pewnie ostro dajecie z gwinta. Polskie robotniki :wink:
Przyjemniej byś miał w kebabie u muslima XD

U Polaka mam robić? Prędzej zdechne :rofl:

A czyli takie masz zdanie o rodakach?
To co ci tak na prawicy zależy w sąsiednim kraju przodków?
Żyj sobie za euro u boku pani Angeli. Tam zawsze będziesz miał lepiej. Polska zmierza na wschód.

Wiesz co by się stało z Polską gdyby w Niemczech rządziła prawica? Ta niby piękna strona ale gdyby wygrała w Niemczech to ciężko dla Polski :rofl:

Chwila, jeśli nie robisz u Polaka a nie znasz niemieckiego to gdzie tak harujesz?
Znowu się zamotałeś kolego.

Jak chcesz kłamać to trzymaj się jednej wersji.

1 polubienie

Po pierwsze nieznajomość języka niemieckiego nie pozbawia całkowicie pracy w Niemczech. Po drugie nie jest możliwe że nie znam w ogóle języka w kraju w którym mieszkam przecież. A po trzecie to ty mi od początku wmawiasz z czegoś nie znam…