A wy już parówy od samego rana musicie płaszczyć dupy przed internetami?

Żal.
Choroba pewna. Lepiej wyjść na dwór i się napić z miejscowymi lumpami, pobiegać, pojeździć na rowrze. Aktywnie. Siłownia.
Jesteście chorzy.
Elsie to już ok. 4:00 dała głos. Bożesz ty mój.
To jest uzależnienie.

3 polubienia

Ja już zakupy zrobiłem, piwo wypiłem, z sąsiadami pogadałem, śmieci wyniosłem, zrobiłem nawet kupę. W planach mam dalsze picie i rower. Wieczorem może grill.

Aaa i jeszcze do rodziców. Na obiad :smirk:

@Devil Każdy wstaje o innej porze. Ja np. ok 5.30, dzień jest długi, jeszcze się uaktywnienię, do 22giej daleko. Tak komórka, komp i pytamy to spora część życia ale i trochę uzależnienie. Kiedyś nie logowałam się przez dłuższy czas, nawet kilka miesięcy chyba i przeżyłam, nie ubyło mnie…

4 polubienia

Puknij się Xd

Ja tam leze sobie wygodnie na sofie.
Ostatnio bary otwierają dopiero o 9 lub pozniej, wiec nie mam sie gdzie spieszyć :rofl:
Roweru nie mam a zjawisko lokalnego lumpa w mojej wsi nie występuje.

1 polubienie

@Devil Hę? Lewą nogą wstał z łóżka mości książę? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Od jakiego rana? Ja idę spać. :stuck_out_tongue:

5 polubień

Moze i nawet prawa, noga wstal, ale wódka pewnie sie skończyła, a do tego glodny i zgorzknialy…

3 polubienia

Jakiś nocny sklep musi tam być

Miłych snów szczery :slightly_smiling_face:

1 polubienie

I tak w nocy wódki nie kupisz. Prohibicja. A nocny jest w pueblu odleglym o jakies 4 km. :worried: Czyli automaty z towarami , zebys z glodu nie umarl i sie umyl. To samo na stacji benzynowej - asortyment nieco szerszy no i jest bistro czynne cala dobe bez zakazu spożycia na miejscu. Ale nie wiem, czy przez wirusa nie zawiesilo dzialalnosci?

1 polubienie

Dziki kraj.

@Devil A tak poza tym teraz się okazało że mam być w robocie od 10-16, ale super! :upside_down_face:

2 polubienia

Kraj to nie jest dziki, ale jak na jednego tubylca przypada srednio 20-30 zdziczałych i spragnionych turystow to kiedyś się trzeba wyspać :wink:
A tak serio to naciski lobby gastronomicznego
W barach mozesz pic do rana - to już zalezy jak maja licencje, niektóre 24 godziny na dobe. Przy zachowaniu dwóch dni wolnych w tygodniu dla przacownikow.

2 polubienia

Rest in peace [*]

1 polubienie

Devil jak możesz na ludzi PARÓWY mówić?
Każdy sam dysponuje SWOIM CZASEM…
https://www.youtube.com/watch?time_continue=56&v=VAxtHllmpZE&feature=emb_logo

2 polubienia

Umnie brak lumpów i meneli wszelakich, większość pracuje kopiąc rowy. Koniec z dawaniem na kredyt / na zastaw, na piękne słówka czy na chleb lub leki /

2 polubienia

Wstał o ósmej, zaraz włączył kompa a na nas się wyżywa i psioczy. image
Ja w ogóle wczoraj nie zdążyłem włączyć. Najpierw witałem kandydata Trzaskowskiego a potem buczałem na spotkaniu długopisa. image

4 polubienia

I prawidlowo. Oni sie umowili w Opolu na randke? Bo rzadko sie zdarza, zeby kandydaci urzadzali wice w tym samym miejscu i mniej wiecej w tym samym czasie.

2 polubienia