Ale jaja w Zakopanem XD

@SMOK.Maciej trochę zaszalałeś z tymi snobami , poczułam się nieswojo , ja kuźwa tylko chciałam poznać klimat jaki panuje podczas
Pucharu Świata w skokach narciarskich , zobaczyć z bliska zawodników , kilka dni przy temperaturze - 25 stopni , to nie były wakacje wypoczynkowe :relaxed:

@anon75849589 toż to czysty snobizm! :wink:
Co Ci przyjdzie z zobaczenia na własne oczy zawodnika?
SMOK nie pojmuje tego pędu do zobaczenia na własne oczy: zawodnika, papieża, prezesa (!):zipper_mouth_face: , gwiazdy czy innego celebryty…

1 polubienie

Zgadza sie. Ale tez w wielu krajach bywa tak jak w moim “kurorcie” - chcesz wynajac mieszkanie/apartament 2 sypialnie na rok to 400 euro miesiecznie, a jak w sezonie to od 1500 za dwa tygodnie. Ale juz w poblskim molochu dla snobow czyli Benidormie ceny pomnoz przez dwa, trzy - zalezy od lokalizacji. Wielu wlascicieli laczy przyjemne z pozytecznym - okolica jest tez osrodkiem uniwersyteckim - w ciagu roku wynajmuja studentom, a w sezonie stonce turystycznej. Czesto zarzadzanie takim wynajmem zostawiaja agencjom, biora za to 5 - 10%, ale zajma sie sprzataniem, biezacymi naprawami i sciagalnoscia oplat.
W Polsce z turystyka to jeszcze ciagle meksyk, a w porownaniu z krajami gdzie te dzialalnosc traktuje sie na rowni z przemyslem to czwarty swiat.
Co do wakacji tez lubie miejsca gdzie diabel mowi dobranoc.

No i zobaczyłam z bardzo bliska A.Dudę , tez tam był :stuck_out_tongue:
Znam wiele ładnych miejscowości , które odwiedziłam w ramach wypoczynku , skoro już jesteśmy na wyżynach to wspomnę Koniaków , Istebna, Wisła, Ustroń, Żywiec .
Kilka razy w roku jeżdżę na wieś zabitą dechami, na trasie przejazdu widzę w oddali
images
Pewnego razu postanowiliśmy wynająć domek w Nagłowicach żeby zamek zwiedzić i Jurę krakowsko czestochowską , którą wcześniej poznałam będąc w okolicach Zawiercia. Wlazilismy na szczyty ostanców , palilismy ogniska i podziwialiśmy gwiazdy z bliska , jedząc maluchami ziemniaki pieczone w ognisku.
Do snoba mi daleko mimo iż Międzyzdroje też kilka razy zobaczyłam .

1 polubienie

@okonek
Czyli Polaczki-kombinatorzy tam jeszcze nie trafili.
Bo taki wynająłby na rok (12x 400€ = 4800€ ). A w sezonie podnajmowałby za 1500€/2 tyg. (6x 1500€ =9000 €).
Zysk 4200€ rok. Przemniożone przez 10 mieszkań to 42 tys € rocznie.
Do tego możliwość podnajmowania studentom poza sezonem - dodatkowy niewielki zysk…

To gdzie to dokładnie jest??? :wink:

Kolo Alicante. Nie przejdzie - kontrakt podpisujesz z klauzula bez podnajmu, jesli w tym nie mieszkasz osobiscie to moze byc wypowiedziany. Inna sprawa, ze trafiaja sie ludzie nieuczciwi, jak wszedzie - byli tacy polaczki-cwaniaczki, nie tylko z Polski, jakos sobie z tym poradzili.
Nasi byli jeszcze cwansi - wynajmowali duze mieszkanie takie kilka sypialni. dwie lazienki - sobie zostawiali suit sypialnia z lazienka, a reszte podnajmowali z uzywalnoscia kuchni. Latem jako minihostal, po sezonie erazmus. Ale tu urzad skarbowy nie spi. :joy: Lobby hotelowe tez nie.

1 polubienie

Oglądałam i czytałam o tym wczoraj Bocca, no bezczelność kobiet tak przerażająca, że mnie zatkało. Nawet przed nagrywaniem nie spuściły z tonu… ale sprawa podobno się już “rozdmuchuje”, tylko jaki tego efekt będzie, nie wiadomo.

1 polubienie

Wiesz co Juras, ciota ciotą, ale nie wiem co Ty byś zrobił na miejscu tego człowieka.
Tu nagrywasz, bo chcesz mieć dokument, tu Cię szarpią, okładają, krzyczą i opluwają. Wywalają Wasze rzeczy przez okno. Poza tym widzisz jak Twoją żonę traktują paralizatorem, a dzieci wyzywają od najgorszych. Wszystko się dzieje natychmiast i jednocześnie wszystkich chcesz chronić ! Generalnie ogólny chaos i nerwy (a myślę, że Ciebie wkurzyć bardzo łatwo :stuck_out_tongue: ) Co, pobiłbyś te prostaczki ?
No nie wiem, co byś wtedy zrobił i na co postawił… bo na racjonalne myślenie nie było wtedy czasu jak widzę. Facet zrobił i tak wielką rzecz w moim przekonaniu, że to wszystko udokumentował i zachował jako taką zimną krew.
Na szczęście ma dowody…

4 polubienia

@okonek
nie do życia taki kraj dla “polaczka”… :wink:

1 polubienie

Co poradzisz? To górale. Cepry głosu nie mają. Rogaty temperament. Może halny idzie. Wtedy tam głupieją :wink:

Przynajmniej prawdziwi Polacy… XD w odróżnieniu od innych “opcji” :rofl:

Jedna z tych awanturnic jest działaczką i skarbnikiem PiS, więc nie wiadomo jakie będzie zakończenie :wink:

3 polubienia

Wiem, niejaka Sobańska.
Nie pisałam, bo nie chciałam wzniecać ewentualnej zadymy na forum do dyskusji :stuck_out_tongue: :wink:

1 polubienie

Mam kontakt z ludźmi uważajacymi się za katolików. Czynnie działajacymi we wspólnotach. Nawet udzielajacymi się w mediach ogólnopolskich. Wypowiadajcymi się z ramienia kościoła.

Znam też ich od innej strony…
Drobne kombinacje, machlojki, kradzieże, kłamstwa…
Nie wiem jak potrafią pogodzić taką obłudę w sobie. Co innego mówić, co innego robić?
Słuchając ich można odnieść wrażenie iż nikt im moralnie nie dorówna. Znajac natomiast ich postępki… Tak, trudno im dorównać :rofl:

2 polubienia

Wyżej jest link z YouTube i wywiad z nią, zerknij.

1 polubienie

Wszystko jasne. Pewnie usłyszała że cepry chcą na opozycję głosować. Albo nie daj boże ktoś miał kolorową odzież :wink:

Albo chcieli obejrzeć fakty na tvn24

1 polubienie

Widziałam wszystko wczoraj…
Dzięki Bocca :slight_smile:

1 polubienie

Probuja, ale ciezko idzie. Natomiast obserwuje, ze ludzie, ktorzy dawno temu z PL wyjechali i zyli normalnie w innych krajach coraz czesciej mysla o przeprowadzce do Hiszpanii na stare lata, wcale nie o powrocie do kraju.

To w takim razie dobry aktor prowincjonalny:))
Przeciez on prawie plakał!
Miłosnik"Seksmisji",ze szczególnym uwzglednieniem"kobieta mnie bije!" :rage:

3 polubienia

Ta, na pewno jakiś wyborca wiosny czy lewicy… XD wszystko jasne