Ale jaja w Zakopanem XD

No przeciez to chyba oczywiste ze chwycilbym za te lysiejace mordy i nie pozwolilbym nawet machac łapami!
A juz pozwolic aby w ogole sie zblizyły do zony to jest hańba!Byle 12-latek by na to nie pozwolił.
Zaden normalny czlowiek nie stalby i nie patrzalby na to z telefonem w łapach.Jeszcze do tego skamląc…Brrrr…Obrzydliwe!

5 polubień

@collins02 nie każdy facet jest taki jak Ty :rofl:
Swoją drogą, gdyby one trafiły na mojego męża, to zadyma byłaby na sto fajerek i podejrzewam, że to one wylądowały by w szpitalu :rofl:

2 polubienia

Co Ty znowu? Juz mnie wszystko przestalo dziwic jak dzis wyczytalam w komentarzach, ze w Argentynie peronisci i obecny konserwatywny rzad to lewaki :laughing::rofl:

1 polubienie

No własnie!
Tego sie sluchac nie da na siedząco!!!

1 polubienie

Mówię o tym chamie z kamerą który prowokowal te biedne panie. Na pewno to totalny jakiś…

Totalny to moze, ale p…eb.

Gumi, czy to są Twoje słowa z wyższych partii pytania, czy ja mam omamy? :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Nie ja jak zwykle wplatalem w to politykę i religie i dyskryminację ze względu na pochodzenie…

1 polubienie

Mąciwoda :rofl:

1 polubienie

czapka
Edit:
Jednak… tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono :wink:

1 polubienie

A mnie SMOKa ciekawi jakiego zachowania kobiety oczekiwałyby po swoim mężu w takiej sytuacji?

2 polubienia

Az mnie nosi jak tylko wspomne co zobaczyłem…

1 polubienie

Jak to jakiego, żeby je bronił!
W końcu wychodzimy za mąż za rycerzy na białym koniu :wink:

2 polubienia

SMOK chyba nie rycerz… ana pewno nie dżentelmen…
Babie z paralizatorem to wybiłby zęby, a rękę wielokrotnie połamał. Drugiej też by się pewnie oberwało…

2 polubienia

I dobrze by wspólczesne “naleśniki”,czasem sobie o tym przypominały.
Wcale nie żartuje.
O ile baba-facet,po prostu mnie odrzuca ze wzgledów estetycznych,o tyle facet-baba to coś nie do zniesienia.Jak widać powyżej na filmie.Wstyd!

3 polubienia

W dzisiejszych czasach mozna latwo sprawdzic, czy standard odpiowiada cenie - jest internet, ludzie oceniaja, komentuja. Poza tym warto chyba jezdzic w miejsca, ktore ktos z rodziny czy znajomych juz sprawdzic. Co do samych cen to jadac w miejsca typu Zakopane trzeba sie liczyc, ze ceny beda wyzsze, niz w mniejszych miejscowosciach. Ale trzeba dojechac, a to tez kosztuje. I naprawde mnostwo ludzi dba o swoich klientow, bo zwyczajnie chca miec dobra opinie i by ludzie wracali.
A wariaci byli, sa i beda - i nie mozna przez ich pryzmat oceniac danej grupy spolecznej.

7 polubień

Tam nie ma żadnej fontanny Ewa. To jest potok i most, miejsce potocznie nazywane oczkiem wodnym :wink:

1 polubienie

Mnie dziwi płacenie z góry bez obejrzenia towaru.
Ja zawsze płaciłem przy…wyjeździe. Nigdy ode mnie nie wymagano zapłaty z góry…
W tym przypadku jak widać panie miały taki proceder. Pan mówi, “dostałem kod do drzwi” , panie przybyły z kamerą i paralizatorem! Gotowe popędzić awanturników!

Ciekawe czy mają umowę na wynajem? Bo jak zgłoszą sie inni poszkodowani to mogą mieć ogromne problemy prawne, ale z Urzędem Skarbowym.
Ten wyliczy im stawkę, czas prowadzenia działalności i opodatkuje nieujawnione dochody… To Zakopane… będzie je bolało…

5 polubień

W styczniu przy mrozie trudno określić , fakt , duża oświetlona i przystrojona choinka w środku trochę mi tam nie pasowała :grin:

1 polubienie

Z tego co pisali na portalach turystycznych nie byla to pierwsza akcja tych pan, tyle ze tym razem zdaje sie trafila kosa na kamien i doszlo do bijatyki.

1 polubienie