american dream

Prezydent USA podpisał zgodę na ruch bezwizowy z Polską

.thx Donald.

“Światowy Dzień Uśmiechu” i co o tym pomyśleć mam?

1 polubienie

No i bardzo dobrze, choć mnie to nie dotyczy. Jeszcze w USA mnie nie było.

2 polubienia

No i bardzo dobrze, że Ciebie tam nie było.

.naprawdę nie ma czego żałować.

3 polubienia

No to mamy przed sobą kolejny exodus zarobkowy Polaków. UK już wychodzi z Unii, więc wszyscy pojada do Hameryki

3 polubienia

A tak, w ogóle, to tak słodko z tymi wizami nie jest. Praktycznie, wkroczenie na teren USA zależne będzie od humoru granicznego urzędnika.

4 polubienia

Zawsze tak było i pewnie nigdy to sie nie zmieni.

2 polubienia

Gdy ja jechałem do USA równo 30 lat temu, to też miałem pietra, bo ze względów oszczędnościowych kupiłem bilet lotniczy w jedną stronę. A ponoć urzędnicy na lotnisku lubili pytać o datę powrotu i bilet. Na szczęście Officer był zaszokowany tym, że z Polski przyjechał ktoś, kto porządnie mówi w jego języku, więc uciąłem sobie z nim pogawędkę na temat filmu W Samo Południe. O nic więcej mnie pytał, tylko przystawił pieczatkę.

5 polubień

Czytałam nim się tu zjawiłam , nie wybieram się , więc u mnie szału nie ma.

2 polubienia

never say never

1 polubienie

Nigdy nie mów do mnie po amerykańsku , nigdy się nie nauczę tego języka , chyba :thinking: :wink:

2 polubienia

Du solltest nie nie sagen.

.to może w ten deseń.:thinking:

1 polubienie

Czuję @ZiraaeL , że kłócić się chcesz :stuck_out_tongue_winking_eye:
Niby translator uruchomić potrafię , ale to nie to samo :wink:

1 polubienie

Ja, kłócić?

.ja niespotykanie spokojny czlowiek jestem.

1 polubienie

To niedobrze :stuck_out_tongue:

1 polubienie

nie podpisalby gdyby Polska nie spelnila warunkow.
a ze dziwnym zbiegiem okolicznosci tuz przed wyborami…?

2 polubienia

Będzie gdzie jechać jak kaczka wygra wybory.

1 polubienie

Mnie t9 ani ziebi,ani parzy))
Ale niektorzy sie uciesza.

co Ty znowu - to oni juz tam pojada szykowac sobie kacze gniazdka.
a swoja doga i tak nawet przy ruchu bezwizowym ostatnie slowo zalezy od urzednika na granicy - tyle, ze teraz bedzie moze troche mniej stania w kolejkach i nieco taniej.

1 polubienie

Po rozmowach z Kimem,zaliczyl kolejnego plusa.Tym razem z naszego punktu widzenia.Bo takiego skomlenia jak za tymi wizami to nie bylo za niczym…
I ok.Spodziewalem sie po nim kilku dobrych ruchow i troche mnie martwilo ze na straszeniu i gledzeniu sie konczylo…
Ale okazuje sie ze robi wiecej niz banda lewackich Clintonow przez cale swe istnienie.
Oczywiscie nie liczac rozporkowych manipulacji,gdzie Billa nikt raczej nigdy nie dogoni.