Apel Poległych :D

Szkoda, że się nie zgadzasz :cry: :sob:
Przecież to nie musi być pytanie z całym podsumowaniem naszego pytamy, proste zwięzłe na zakończenie i zapraszające do wpisów. Jeszcze się zastanów.

2 polubienia

Jest mi to obojętne , szatę graficzną forum zapomnę jutro, poznanych ludzi niekoniecznie , no chyba , że starcza demencja figle spłata.

Najdłużej na forum jest @Antykwa więc niech on wpisze taki apel. Ja mam paru userow na CL z wzajemnością, więc nie do wszystkich taki apel dotrze

Widzę, że sprawiłem wam kłopot. Wybaczcie :wink: Fajnie byłoby, gdyby któryś z was, ale ktokolwiek temat podejmie, warto zaznaczyć swoją obecność.

3 polubienia

Wlasnie rozmyslalam nad podobna propozycja na dzis wieczor
Ale twoj apel jest lepszy!
Oczywiscie ze sie przylaczam

Pozwólcie temu portalowi spokojnie odejść. Bez rozgłosu, godnie, na morfinie. Już za 2 dni odłączamy toto od aparatury.
RIP.

4 polubienia

Później będzie czuwanie nad grobem i zapisy :no_mouth:

2 polubienia

A potem santo subito.
Powtarzam - dajcie temu odejść na zawsze.

1 polubienie

Nie marudź. Może będzie stypa i załapiesz się na wódkę :sunglasses:

3 polubienia

Ja to widzę jak żebranie o uwagę kogoś , kto od dawna uwagi na nas nie zwracał. Powinniśmy się cieszyć z nowych możliwości i tu pokazać swoją kreatywność .

1 polubienie

sprytnie @Bocca-Lupo, - w ten sposób załapałaś sie na pierwszą trójkę :smiley:
P.S.
Mam nadzieje że odbierzesz to jako żart :smiley:

Nikt nie odłączy. Przekierują na kafeterię i będą udawali że tak jest i było.

1 polubienie

Twoja @roqq i innych propozycja mnie zaskoczyła. Do ceremonialności nie jestem nawykły. Jednak postanowiłem.
Dokonam jutro wpisu na pytamy.pl. Tak wg mego pomysłu.
Oczekuję, że byli użytkownicy/miłosnicy/pytamki też tam zaglądną. Bez nadmiernych sentymentów ale z sercem. Nasza tam obecność przez lata jest tego warta.
A więc: do pożegnania.:upside_down_face:

9 polubień

Tak jest Panie Kapitanie !

4 polubienia

Eh Ty, żarciara.:slightly_smiling_face:

1 polubienie

Admirale!

4 polubienia

Ja wiem że nie chodzi o jakąś pompatyczną mowę - możecie napisać we trzech razem - to będzie tylko wstęp. Po za tym, wszyscy wiemy że na potrzeby konkursów stworzyłeś konto bez CL :smiley:

2 polubienia

Spoko @janusmakroniusz. Spotkamy sie w Zajączkowicach, z Tobą, nie w trójke, przy stoliku. Napiszemy, tym bardziej że jedna na czterech to wprawdzie nic, ale pisanie ułatwia.:rofl:

3 polubienia

Mam małą uwagę natury formalnej. Nikt nie poległ, to może Apel Wygonionych? Albo Opuszczonych?

5 polubień

A może wypędzonych? :stuck_out_tongue:

3 polubienia