Apel Poległych :D

idziesz na łatwiznę @Antykwa :smiley:

1 polubienie

Niezniszczalni!!!

3 polubienia

rozpiszmy konkurs - “ocalonych” :smiley:

3 polubienia

Jeśli ocalonych , to pamiętajmy dzięki komu … I tu pozwolę sobie w prostych słowach podziękować komuś, kto znany jest w pewnych kręgach jako @Szczery_do_BULU :wink:

4 polubienia

…do bulu

5 polubień

Wybacz moje podejście do sprawy , jak zwykle jestem w mniejszości , nie rozumiem jednak tego zjawiska - czczenie miejsca ? Jeśli ono było wyjątkowe, to ze względu na ludzi , to ludzie tworzą klimat, takie moje zdanie. Zamiast spożytkować Wasze zdolności tu , zastanawiacie się nad tym , co zostawić w miejscu, gdzie od dawna traktowano nas jak zbędne rzeczy…

Zawsze lubiłaś być w poprzek @anon75849589 . I tak trzymaj.:upside_down_face:
Jednak tam, na tym miejscu, co nieco przeżyliśmy. My ludzie. Tam właśnie.
Tyle.:thinking:

5 polubień

Ja też , i wszystko co najbardziej dla mnie cenne pielęgnuje w sobie, myśli krążą wokół ludzi , nie miejsca. A gdzie są teraz ludzie ? Tu :slightly_smiling_face:

Dlatego na tę jedną chwilę, ostatnią, na ostatnie wejrzenie, zapraszam Ciebie osobiście, w imieniu tych którzy są temu pomysłowi przychylni, na jeden krótki skok z powrotem.
Zajrzysz, co?:yum:

3 polubienia

Nie wiem kiedy dokładnie tam światło zgaszą , wiem tylko , że jutro będę załatwiać parę bardzo ważnych dla mnie spraw.

Zejdźcie ze mnie bo nicka zmienię :blush:

1 polubienie

Nie lubisz jak baba na Ciebie włazi , uuuuuuuuu to niedobrze oj niedobrze :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Oby oby. Zdecydował się, więc wielkie hurrra!

Ja jutro wypuszczam 1809 trolli z CL z Pytamy. Pewnie się z radości pos…ją … :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

@anon75849589 leze i czekam,wedlog zyczenia))))

2 polubienia

Ja to widzę, jak pożegnanie czegoś, co było fajne, z czym wiąże się sporo wspomnień. Nie przeszło mi przez myśl, by zwracać uwagę WP. Powiem więcej, @anon75849589, Nawet gdyby nagle usunęli to czerwone coś i napisali, że Pytamy zostaje, namawiałbym, by pozostać tutaj. Nie ma gości, nie ma multikontowców, nie ma śmieci.

5 polubień

Jak baba to ok, ale Wy tam jakieś zespoły tworzycie :smiley:

1 polubienie

@Leone_Marco , ja ciągle lubię i mogę , ale dwóch nie zmoge :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Cieszę się, @Antykwa. Zamknijmy te drzwi raz na zawsze. Tu teraz nasze miejsce.

2 polubienia

@roqq , ja tylko wyraziłam swoje zdanie , Wy róbcie co Wam serce i rozum podpowiada.

Wiezz,ze ja juz dziadek,dzialam wedlog 3P
Podniesie.
Poglaska.
Przykryje)))

2 polubienia