Bezpłciowi

Oczywiście, że nie tylko z Fryckiem, tego ten…

Co do Kasi, owszem temperamentna była, ale wieści o ilości jej kochanków są przesadzone.

2 polubienia

Oczywiscie że przesadzone. Wedlug niektórych to i wszystkie konie ze stajni ją przeleciały…:woman_facepalming:t2:

1 polubienie

Nie miała dużo kochanków. Mogę wymienić wszystkich, tylko musiałbym sobie przypomnieć dokładnie.

Znam Jej historie.
Na tamte czasy miala duzo kochankow…Ale nie tysiące ,jak twierdzą niektórzy.

1 polubienie

Wyszedł/wyszła/wyszło.

Od jutra mówcie mi birbanta. :crazy_face:

6 polubień

@Devil Sporo znanych osób się podpisało i trochę nieoczywistych… Śwetnieś to podsumował :upside_down_face:

1 polubienie

@birbant Ale jest takie slowo - “chłopina” i nikt mu się nie dziwuje no i “mężczyzna” z końcówką a :upside_down_face:

2 polubienia

Ale jest jeszcze imię. Np; Margot, a nie Margota.

Ciekawe czy owo Margot wie, kto nosił to imię we Francji i z jakimi wydarzeniami się łączy.
Podpowiem, ze z nocą św. Bartomieja.

Dobra, zmykam, bo jeszcze zacznę nadawać nie na temat… :grinning:

2 polubienia

@birbant Chętnie się do wiem kto zacz

1 polubienie

Ale nie teraz. Udaję się w objęcia Morfeusza… A co? Jak inni mogą ze Stefanem, na ten przykładowy przykład, to ja z Morfeuszem. :crazy_face:

@waranzkomodo jest piękny, historyczny romans Aleksandra Dumasa, pt “Królowa Margot”. Polecam.

2 polubienia

Mogę tak mówić? BIRBANTA?
NAPRAWDĘ?
Nie poczujesz się urażony w swojej męskości?

1 polubienie

Możesz, ale do czasu, dopóki znów nie poczuję się mężczyzną… :crazy_face:

2 polubienia

W lgbt chodzi tylko i wyłącznie o seks.
Już bardziej sie nie da spłaszczyć terminu “światopogląd”
Ja wiem, że jest im ciężko i w ogóle ale brzydkim i niepełnosprawnym też jest ciężko. Też ich nikt nie akceptuje a w dodatku nie chce z nimi uprawiać seksu. Jakoś nie widziałem ich na ulicach domagajacych się tego aby traktować ich jak obiekty seksualne a nie jak ludzi

W LGBT chodzi o miłość także. I nie wiem czemu LUDZIE nie mają być akceptowani. Chyba, że chodzi o przestępców.

1 polubienie

@honotu Trochę spłyciłeś/spłyciłaś temat… Owszem jak większość zwierząt pragniemy się rozmnażać. Ale jako ludzie pragniemy także związków, przynależności, współpracy i życia społecznego… A o seksie niepełnosprawnych mało się mówi a powinno się mówić więcej.

2 polubienia

No tak ale mówi się seksie LGBT
Ciekawe, że gdzieś umknął ci problem akceptacji przez społeczeństwo tożsamości seksualnej ludzi brzydkich.

@honotu Co rozumiesz przez stwierdzenie “tożsamość seksualna ludzi brzydkich”? I kim są Ci brzydcy ludzie? :thinking:

1 polubienie