Bieganie z nożyczkami

Dzieciom biegającym z nożyczkami odbiera się zabawkę i tłumaczy, dlaczego to jest niebezpieczne, metoda “jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz” raczej nie jest w tym wypadku najlepsza. A co robić z dorosłymi, których się uprzedzało o niebezpieczeństwie, a on nadal biegają z nożyczkami? Pozwolić im po prostu?

6 polubień

Wiedziałem już wczoraj o tym występie kapelana narodowców. U niego wiara większa jest od wiedzy. Podobnie jak i u tych, którzy w jego mszach uczestniczą.
Ja bym tego nie porównywał do dziecka z nożyczkami, bo w tym przypadku konsekwencje może ponieść tylko to dziecko, a w przypadku tego kapłana, bardzo dużo osób.
To jest małpa z odbezpieczonym granatem.

5 polubień

Kodeks Karny, artykuł 165:

„Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeśli następstwem tego czynu jest śmierć, lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wtedy grozi kara więzienia od 2 do 12 lat”

7 polubień

A ja zawsze myślałam, że wszyscy księża mają jakieś tam wykształcenie i rozum (przynajmniej ci, z którymi się kumpluję mają), a okazuje się, że… Eeeech…

6 polubień

Nagroda Darwina.
Kto na to pozwala?

4 polubienia

Niestety, wielu wydawałoby sie mądrych ludzi przebywając w tej korporacji głupieje. Oto kolejny przykład, pewien ksiądz, którego mam w znajomych i wydawało mi sie że jest inteligentny i rozsądny wysłał mi takie coś:
Koronavirus

Tak dla ciekawości: GOD’S WARNING - NEWS :face_with_hand_over_mouth::open_mouth::sleepy::latin_cross::bangbang:
BÓG ODPOWIADA NA COVID-19 “KORONAWIRUSA”-PSALM 91.!

Koronawirus z Wuhan oznaczony skrótem SARS-CoV-2 wywołuje bardzo niebezpieczną chorobę COVID-19.!!!
Czy ktoś kiedykolwiek myślał, że istnieje ukryta wiadomość od Boga o wybuchu COVID-19?

Jesli odwrócisz nazwę COVID-19 - dostaniesz 91 DIVOC
91 - Psalm …Destroy Influenza Virus Outbreak Completely
co w tłumaczeniu znaczy:
Psalm 91 …Zniszcz epidemię wirusa grypy całkowicie :bangbang:

MÓDLMY sie Psalmem 91 z całej siły i ducha i prośmy o Miłosierdzie Boga​:pray:t3::pray:t3:

Odpisałem mu: A jeśli zapiszesz nazwisko Jędraszewski po chińsku z góry na dół to pojawią się rogi i ogon szatana :slight_smile:

6 polubień

No i bardzo mądry i spostrzegawczy ksiadz xd
Dobrze wiedzieć.

:joy: :joy: : zmiana omyłkowej wypowiedzi :wink:

A nieee… :wink:

Jędraszewski? lol Bingola Jedraszewski🤣

Nieee… Już sprawdziłam. A co się tak dziwisz? Niejednemu psu na imię Burek. Nazwiska się nie wybiera.

Wiem. Ale smiesznie to brzmi teraz biorąc pod uwagę biskupa Jędraszewskiego i Bingole.

To znaczy że Biblia została napisana po angielsku?

2 polubienia

Wpier#l

1 polubienie

To ja juz wole Twoje rebusy i logogryfy kolegi @Antykwa

1 polubienie

Pelna zgoda.Tylko,dlaczego akurat ten przyklad?Po to by znowu jakis oszolom krzyczal ze religia to opium dla ludu???
A co powiedziec o babie ktora roznosi zaraze bo dali jej zjesc mięsko ktore jest"be"?
Co powiedziec o gawiedzi ktorą masz wlasciwie pod bokiem czyli na Florydzie?
Co mam powiedziec o szczylach na ulicy,na rowerach ktorym policja radzi “RADZI” by sie nie gromadzic a tepe małpy,zwane zdaje sie,matkami,krzyczą"He’s just a kid!!!" :rage:

4 polubienia

Collins, zgodzisz sie chyba, że od osób tzw. zaufania społecznego wymaga się znacznie więcej niż od bab, szczyli czy gawiedzi. To oni powinni dawac przykład, bo maja tzw. autorytet.

4 polubienia

A przynajmniej ten autorytet wiaze sie ze stolkiem, ktory mniej lub bardziej udatnie zajmuja.
@collins02 energie na modly to ja proponuje zachowac, ale na dziekczynne jak sie to wszystko przewali.

1 polubienie

I tak i nie.Za dzieci odpowiedzialni maja byc RODZICE a nie ksiadz.Zresztą,o czym mowa?Ty przeciez nie ufasz.Wiec niby w czyim imieniu…

1 polubienie

“a co Ty wiesz o modlitwie”?
Z tego co piszesz,wynika jasno ze to raczej nie Twoje poletko. :innocent:

1 polubienie