Bieganie z nożyczkami

Napomykasz i masz.
Zapraszam na logogryf F8.
image

@Antykwa
Moge potwierdzic to samo o rozancu - jezeli sie go nie klepie z przymusu
Duzo teraz rozmyslam o babci katoliczce, prawdziwej katoliczce, ktorej wiara i modlitwa dodawaly sil.

1 polubienie

Dzieki starej ksiazce Jedraszewskiego"Odzyskac samych siebie",jeszcze z lat 90-tych wczesnych,blizej mi wlasnie do Pascala oraz Kierkegarda.Nigdy w zyciu,sam bym na to nie zwrocil uwagi!
Nie da sie przeczytac wszystkiego ale z drugiej strony,warto wystepowac przeciw mediom i samemu zdobywac sie na probe oceny.
Mnie sie po prpstu w glowie nie miescilo ze taki czlowiek moze zejsc na psy.Niestety,wydaje sie dzisiaj ze racja jest po stronie lewactwa i byc moze nie warto poswiecac temu “zwrotowi” w osobowosci az tyle czasu
Niemniej obraz sprzedawany przez media ma cechy chamskiej nagonki,delikatnie mowiac,niesprawiedliwej.

2 polubienia

@Szczery_do_BULU
Zgadza sie!
Dlatego odrozniam wiare w Boga (ktory sie nie zmienia) a posluszenstwo duchownym ktorzy niezle grzeszki mieli na sumieniu i to juz od dawna a przykazania zmieniali tak zeby im pasowaly - niestety
Moja babcia byla prawdziwie wierzaca katoliczka i stad czerpala sile, ale czasem powtarzala, ze ksieza popsuja wiare. Niestety chyba sie nie mylila

2 polubienia

Myliła się, mówiąc “czasami” :wink:

@Szczery_do_BULU
Zle ją zacytowalam, cos mi sie pomylilo, juz poprawilam