Brawo KPRM i MZ!

Do skrzynki pocztowej trafiła ulotka Ministerstwa Zdrowia i od premiera zatytułowana “Szczepienia przeciw Civid-19”. W krótkich żołnierskich słowach instruuje nas o tym - jak sie zaszczepić - w jakiej kolejności - gdzie - dlaczego warto i jeszcze słówko o bezpieczeństwie.
Wszystko to:
'- po prawie 2 miesiącach od rozpoczęcia Narodowego Programu Szczepień,
'- po ujawnieniu się kompletnego nieprzygotowania organizacyjnego służb państwa,
'- po załamaniu się w wielu punktach systemu szczepień,
'- po ujawnieniu wielu afer nadużywania stanowisk i wpływów,
'- …
Wisienka na torcie: w nagłówku ulotki czytamy: Wiarygodne informacje.

Z całą powagą ulotkę przeczytałem i zastanowiłem się czy to następne 70 mln zł wyrzucone w błoto? Mam nadzieję że nie tyle.

5 polubień

A to juz wiadomo po co Puszcze Bialowieska wycinali…
Zaklinania rzeczywistosci ciag dalszy?

3 polubienia

Potwierdzam wiarygodność Twoich słów @Antykwa :wink:

2 polubienia

Podobno jedna ulotka kosztowała 25 groszy. Wysłano ich kilkanaście milionów w tym do mojej skromnej osoby. Zostawiłem na skrzynce gdyż szczepienie mnie nie interesuje.

4 polubienia

5 gr za dostarczenie, 1 gr za ulotkę ale znając PIS znajomy królika wydrukował po 60 gr za sztukę.

4 polubienia

Za te kwote to by sie dalo moze Zenka z zona publicznie zaszczepic - mialoby wieksza wiarygodnosc niz wysylanie kawalkow papieru w spoleczenstwie gdzie nagminny jest wtorny analfabetyzm? Tylko czy PiS tak naprawde zalezy na szczepieniach? Przeciez to trzeba zorganizowac…

3 polubienia

Ja się coś innego zastanawiam… Karty do głosowania. Do dziś poza pojedynczymi sztukami nie widziane.

3 polubienia

Podobno leza gdzies w prywatnym magazynie (wczesniej, za komuny byla tam zwrotownia prasy) w Lodzi. Pilnowane niczym zloto w Fort Knox.

1 polubienie

podobno to słowo klucz. Podobno tez PP ma zlecenie na zniszczenie.

3 polubienia

Masz rację Antykwo… Rząd też to widzi… i dlatego już szykuje reakcję. Ponoć cały proces szczepień ma być naprawiony… i zajmie się tym osobiście Jacek Sasin.

4 polubienia

Dla tych, którzy nie rozumieją ekonomii według PIS: Wykład profesora Ochódzkiego.

2 polubienia

to jak CPL do dziś nie wiedzą gdzie będzie. Ale już miliony wydali.

3 polubienia

A myślisz, że po co im sądy i prokuratura?

3 polubienia

A myślisz że nie wiem?

3 polubienia

@anon86894402. Jeśli chodzi o okazję aby wydać kolejną kwotę choćby zbliżoną do 1 SASINA (7 i 7 zer), to równie dobry jest niejaki Dworczyk. Udowodnił to organizując i utrzymując w stanie udającym oznaki życia, tzw. Szpital Narodowy Tymczasowy.

3 polubienia

Twoja @efka wiarygodność potwierdza wiarygodność Twojego potwierdzenia mojej wiarygodności. image

2 polubienia

Na mojej skrzynce pocztowej pozostało kilkadziesiąt sztuk z całego grubego pliku pozostawionych ulotek. Nie zainteresowały lokatorów? Mają już całą procedurę za sobą? Mają już dosyć tego całego szczepienia i bałaganu z tym związanego? Mają już wszystko w d…?

3 polubienia

Oczywiście że trzeba zniszczyć. Przepuszczą przez niszczarki biurowe czy przez komin nam zadymią?
A ile milionów na zniszczenie?

2 polubienia

a wiesz ile to kosztuje?

Oby my zawsze takie " wiarygodne byli" :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia