Ceny u Waszego stomatologa?

Raczej slepym zaulkiem ewolucji, bo genow nikomu nie przekazalam. :grinning:
Ale przynajmniej jeden problem z glowy. A w ogole marzeniem poczatkujacego dentysty nie jestem, od lat raz w roku a i to profilaktycznie odwiedzalam. W tym roku czekam az wirusowe szalenstwi przejdzie i gabinety zaczna normalnie pracowac.
A w ogole zaczynam wykazywac zmeczenie materialu. Telewizora juz nie wlaczam, bo mam dosc wiecznego pouczania co wolno, a czego nie. Pod plaszczykiem walki z koronkowym. W PRL walczylo sie z dekadenckim imperializmem i wrogami ludu. Metoda propagandy taka sama. :thinking::wink::joy:

2 polubienia

Ja czasem włączam. Przed snem. Programy są tak głupie i nudne, że usypia się szybciej niż licząc barany :wink:

1 polubienie

Na jakis film czy program dokumentalny to wlacze, prognoze pogody to juz sprawdzam w necie. :rofl:

1 polubienie

I to kosztuje stówę?

Niestety chciwosc ludzka nie zna granic.

1 polubienie

A wydawało mi się, że dezynfekcja w gabinecie stomatologicznym od czasów AIDS to standard…

4 polubienia

Słuszna uwaga! To samo tyczy się salonów fryzjerskich.Ile było gadki, że sprzęt należy dezynfekować po każdym kliencie?
@Szczery_do_BULU
Twój komentarz powinien być zaznaczony jako najlepszy.
Jak tylko ktoś sobie zażyczy dodatkowej kasy, przypomnijmy o tych nakazach istniejących kilkanaście lat.

1 polubienie