Chcielibyście, aby powierzono mi kierowanie ludzkością, abym zlikwidował

debilny, antyspołeczny kapitalizm, i wprowadził demokratyczno-ekologiczno-efektywny socjalizm non-profit z wyłącznie owocowym odżywianiem, a czas nauki i pracy zmniejszył do połowy, albo nawet do 1/3 obecnego?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Lepiej nie. Zbyt często uciekasz w prochy.

1 polubienie

NIIIIIEEEEEE!!! i jeszcze raz NIIIIIEEEEEE!!!

1 polubienie

Wypowiadasz się, jak typowa przedstawicielka patologicznego gatunku ludzkiego, który będzie zmieciony z tej Planety.

ale co uzyje to moje :wink:

kapitalizm_2018-07-16_16-06-27

5 polubień

Co to za użycie marnowanie połowy życia na ogłupiającą naukę i patologiczną pracę…

To nie byłby efektywny socjalizm…

uczenie sie przykrosci mi nie sprawia, nieharmonijne jedzenie tez nie.
co do pracy? tak nie nie robic to by z nudow mozna umrzec, co najgorsze przedwczesnie…

1 polubienie

Żaden socjalizm nie jest efektywny … Dlatego, bo socjalizm nie uwzględnia natury człowieka.

2 polubienia

socjalizm to jeszcze pol biedy - chyba, ze mowisz socjalizm a myslisz o komunizmie i ciagu dalszym - dyktaturze totalitarnej.
jak sie obserwuje kraje Ameryki Poludniowej to czesto tam tak sie dzieje - najpierw pod plaszczykiem socjalizmu probuje sie metodami populistycznym, komunizm .
a potem skreca sie w kierunku dyktatury i totalitaryzmu.
co najgorsze te tendencje widac tez w Polsce…

2 polubienia

Co do morw - zgadzam się. W miejscu gdzie mieszkałem w dzieciństwie rosła morwa, do dziś pamietam smak jej dojrzałych, słodkich owoców!

2 polubienia

Pamiętałem to, jak również Twoje sny o szybującym fruwaniu.

1 polubienie

Może jestem następcą OZYRYSA? :slight_smile:

1 polubienie

Tak Tak Tak!

2 polubienia

Masz dużo zalet, ale OZYRYS to Najwyższy Poziom równy Mistrzowi z Nazaretu,

Wg mnie efektywniej jest porządnie zaplanować działania, niż puszczenie ich na bezmyślną, kapitalistyczną rywalizację o nieistniejący w ekonomii zysk, co skutkuje stresującą niepewnością jutra, bankructwami.

:sweat_smile:

Dokonałem modyfikacji czasu nauki i pracy, dodając alternatywne ich zmniejszenie do 1/3 obecnego…

PO pół roku zostałbyś harmonijnie pożarty, przez harmonijnie głodnych poddanych :wink:

2 polubienia