Co byś zjadł/zjadła teraz?

Przepraszam, faktycznie nawet się nie przywitałam ale byłam tak zaaferowana rejestracją i obawami jak zostanę przyjęta, że dobre maniery gdzieś mi się “zapodziały”.:slightly_smiling_face:
Niektórzy pewnie kojarzą mnie z kafe. Witam wszystkich znajomych i nieznajomych.:hibiscus:

3 polubienia

Wiem, jak się tam nazywałaś. Czuj się tu jak u siebie. Jeśli chcesz, możesz stworzyć pytanie i się przedstawić, ale to niekonieczne. Baw się tu dobrze. :grin:

Dałem ci prawa każdego usera. już nie masz ograniczeń.

1 polubienie

Dziękuję.:hibiscus: Na dzisiaj to już chyba dość. Nieśmiała jestem i emocje zaraz mnie wykończą. Muszę ochłonąć i pogratulować sobie samej odwagi.:blush:

5 polubień

Ja koleżankę namówiłem. Fajna babeczka i pierwsza spoza Pytamy.

3 polubienia

noo oki zapraszamy

1 polubienie

To ja też Tobie gratuluję i jest nas już dwoje gratulujących. :slightly_smiling_face:

2 polubienia

A możemy wiedzieć jak ci na imię ?

Ty jesteś tą, która nas tak wspierała i dodawała otuchy na Kafeterii @joko ?
Jako jedyna? :slight_smile:

4 polubienia

Może już innym razem, bo dzisiaj juą się zapowietrzyłam z emocji i nie potrafię wydobyć z siebie głosu.:wink:

2 polubienia

to może na priv?

Luzik, madam Jokata, tu dobre człowieki som, chociaż wariaty, co poniektóre.

2 polubienia

Aszka, to ja ale nie pisz tak. Nasz Honotu też chętnie do Was zaglądał, tyle, że on to raczej z powodu zauroczenia jedną z Was.:wink:

3 polubienia

Niech wstępywa. Ja się domyslam się, o kogo mu chodzi i już mu współczuję.

Truskawki!
Czyli inaczej mówiąc - dojrzałe, słodkie owoce!

Niekoniecznie dopijając…

1 polubienie

Ja dostalam baranine surowa w prezencie od sasiadki Turczynki. Meczylam sie z tym dwa dni, ale zapachu nie dalo sie poozbyc
Lezy toto zamrozone i szkoda wyrzucic
A dzisiaj zostalam zaproszona do tureckiego bistro na kebab z baraniny. Zadnego zapachu, kurcze jak oni to robia

Z ntym co niezdrowe to bywaja rozne teorie i teoryjki
Juz nie zwracam na to uwagi
Jem co mi rozsadek podpowiada

1 polubienie

@joko, ja na Kafe byłam może dwa dni i nie znam żadnego Honotu, ale oprócz Ciebie naprawdę nie widziałam tam nikogo, który by mnie tak zauroczył :slight_smile:
Pewnie takich dobrych duszyczek jak Ty jest tam więcej, ale być może byłam tam za krótko, ale kiedy zrobiłam wycieczkę z naszego pytamowego grajdołka dalej, to powiem Ci, że się przeraziłam co tam się dzieje (a potrafię oddzielać ziarna od plew, nie myśl sobie :wink: ), jednak tego dla mnie było za dużo :open_mouth:
Jeśli to Ty, to witam Cię baaaardzo serdecznie ! I baw się z nami wybornie !
Buziaki !

3 polubienia

No wlasnie, w tym tureckim bistro to byla jagniecina
Ale co zrobic z ta baranina zamrozona?