Co byście chcieli mieć przezroczystego?

Witam. Co byście chcieli mieć przezroczystego? Dlaczego? Z przyczyn estetycznych, praktycznych czy jeszcze z jakichś innych? A może macie coś przezroczystego, co zazwyczaj przezroczyste nie jest?

Pytanie nie musi dotyczyć odzieży, ale to właśnie przezroczyste buty zainpirowały mnie do zadania tego pytania.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.ZYN0wHutAlkKIBnn2iBfKwHaGB%26pid%3DApi&f=1&ipt=65549f00a6b5a7619bfff72defc8fdb24b6b0cea8fb87758b905d8aacc51aaac&ipo=images

1 polubienie

Przezroczyste buty w naturze na ogol wygladaja paskudnie.

Jakos poza parasolką (moze kiedys…) to nic mi nie przychodzi na myśl.
Moze cenie sobie prywatnosc?

5 polubień

Na to to waleriana a nie przezroczystosc :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Waleriana to do skropienia zabaweczki dla kota. Przez tydzień jej z łap nie wypuści.
Nie chciałabym mieć niczego przezroczystego, ale teraz sobie wyobrażam przezroczystą wannę, przezroczyste biurko, przezroczystą szafę. Zabawnie by to wyglądało.

3 polubienia

Jak wygląda coś, czego nie widać ?
:thinking:

3 polubienia

Pozastanawiaj się do jutra, a jutro mi to napisz.

1 polubienie

Nic bym nie chciał, bo wszystko już mam. Tylko tego nie widać.

Tu moja atrakcyjna kobieta przygotowuje kolację.

Atrakcyjniej jednak wygląda sprzątanie po kolacji. Jakby talerze, sztućce i patelnia same wkładały się do zmywarki.

.cuda Panie, cuda.

1 polubienie

Wyobraziłam sobie Twoje gabaryty po takiej kolacji, ale nie przejmuj się. Nie każdy musi być szczupły :smiley:

1 polubienie

Ale które gabaryty? Te widzialne, czy te przezroczyste?

O Twoich niewidzialnych gabarytach raczej nie rozmyślam. Wolę przeglądać net lub coś ciekawego poczytać. :wink:

1 polubienie

Ale rozmyślasz o przezroczystej wannie, biurku i szafie. Cholera, tu nawet nie ma co rozmyślać. Taka wanna, biurko czy szafa zawsze będzie pasowała do wnętrza i dobrze się będzie w nim komponować.
Jestem pewien, że masz taką wannę w łazience, biurko w pokoju do pracy i szafę w przedpokoju, tylko tych rzeczy nie dostrzegasz.

2 polubienia

No nie wiem. Butelki, szklanki i kieliszki są przezroczyste, a ja je jednak widzę. Przezroczyste, to nie to samo, co niewidzialne. Wannę mam normalną z jakiegoś akrylu, biurko z dębu i szafy z różnych nieprzezroczystych materiałów i z luster, które też nie są przezroczyste.
Hmm… teraz to mi się wydaje taaakie pospolite i zupełnie nieatrakcyjne :thinking:
Przez Ciebie przestają mi się podobać sprzęty w moim mieszkaniu, bo brak im przezroczystości
em23

2 polubienia

Fakt, że widzisz szklankę, butelkę czy kieliszek, spowodowany jest odbiciem od tych rzeczy światła. Skoro światło się odbiło, to jest to niezaprzeczalny dowód, że te rzeczy nie są przezroczyste.

A tak wygląda światło, dopóki na swojej drodze nie napotka niczego, od czego mogłoby się odbić.

image

.jest doskonale przezroczyste.

2 polubienia

Zawartosc wyglada zabawnie.
Może nareszcie niektórzy mieli by porzadek w szafach i szufladach?
Albo przezroczysty sejf?

3 polubienia

Przezroczyste, znaczy niewidzialne. Skoro są już buty, to niedługo wymyślą całe ubranie przezroczyste.

3 polubienia

:smiley:
Wesoło w tej Japonii.

3 polubienia

Wyraz przezroczysty nie znaczy niewidzialny.
Przezroczysty to przepuszczajacy promienie świetlne.

5 polubień

Kiedyś na starym pytamy, pytałam się o rajstopy w sprayu, czy któraś użytkowniczka miała z nimi do czynienia. I tak sobie myślę, że te rajstopy są przezroczyste.
A ja osobiście nie chcę przezroczystych rzeczy.

4 polubienia


Nic nie stoi na pr,eszkodzie.
A pelrynki czy kombinezony ochronne to juz dawno są.

2 polubienia

W Japonii przy ich tradycyjnym budownictwie pojecie intymność jest bardzo względne. Do naszej definicji srednio przystaje.

1 polubienie