Co możecie napisać o eskapizmie?

W 2100 roku

Jak się będzie dobrze sprawował, to podobno mają mu skrócić do 2090 …

5 polubień

Ale chyba nie bedziesz znęcał sie nad czlowiekiem, namawiając do tego odpowiednie osoby, aby na serio nigdy tu nie wrocil… xd
Kazdy ma swoj wybor co do tego forum, jednoczesnie innym nie mozemy go zabierac.

2 polubienia

Dostawal juz tyle szans…

zawsze mówiłaś że mu długie turnusy nic nie dają. Po ludzku daj mu dzień wolności ale napisz że to urodzinowo. I zrób mu po prostu wpis po zatwierdzeniu. Dziadkowi niewiele zostało a chciałbym mu życzenia złożyć.

Na urodziny ma przepustkę.

Ale z ograniczeniem?

Zobaczymy. W kazdym razie @elsie mozesz pytanie urodzinowe założyć.
:wink:

1 polubienie

Dziękuję za zielonego.

Jestem kurde w szoku normalnie… XD

1 polubienie

Gumi dlaczego?

Ty najwiekszy opozycjonista do harmonijnych nauk xd

1 polubienie

Ale też uważam że ma swoje prawa i jest tym opluwanym przez niego człowiekiem. Dzień się mu należy

1 polubienie

Pierwsze to on tu musi zajrzeć w ten dzien zeby dowiedziec sie ze nie ma bana xd

1 polubienie

On tu jest co dzień

1 polubienie

Jest w kazdym z nas. Tak :rofl:

2 polubienia

Mogę go nie lubić, nie chcieć jego teorii ale nie jestem wobec niego nienawistny.

1 polubienie

Jak gangrena.Co widać po Waszej rozmowie.
Nie potraficie nawet wartościować,co jest dobre a co złe.
Nie tylko nazizm ale i komunizm jest ponoć karalny.
W kraju takim w jakim mam przyjemność pracować,obelgi a nawet szyderstwa w miejscach pracy,są ŚCIGANE.
To nie miejsce pracy ale co to zmienia?
Brakuje wam maskotki?
To nie lepiej sobie kupić Kima albo Adolfa na łańcuszku zamiast popisywać sie"awangardową tolerancją" wobec krzewiciela nienawiści?
Splunąć nawet nie warto…

2 polubienia

Powiedzmy imaczej - wychowanie w duchu chrześcijańskim - może się opamięta? Bywaly przypadki nawróceń :stuck_out_tongue_winking_eye::grinning:
A na łańcuszku to ja chcę Putina. Chinskiej produkcji. Jako pamiątkę po jego śmierci.

Jurek opanuj się. Harmonik promuje formę faszyzmu i sam prosiłem o uziemienie. Ale zrozum bycie człowiekiem. Może to jego ostatnie urodziny?

Ile razy czy jak dlugo chcesz sie jeszcze roznamiętniać nad kimś kto gardzi wszystkim i wszystkimi???
I to tylko dlatego ze kolega postanowił powrócić mimo iz,o ile pamietam,nikt go nie żegnał?
Tak wygląda anonimowy chlew.