Co się stało z Nord Stream I i II

Co wiemy i czego się domyślamy?

1 polubienie

Ponoć cieknie gaz do Bałtyku a rząd szwedzki poinformował że miały miejsce wybuchy

1 polubienie

Ponoć cieknie w pobliżu wyspy Bornholm ale i wyżej bliżej Szwecji chyba też zdaje się

1 polubienie

Duńczycy nagrali jak widać wyciek w wodzie… Podobno tego samego dnia co otwarcie Baltic Pipe

1 polubienie

Ponoć może cieknąć tak nawet cały tydzień

1 polubienie

Wiemy że były wycieki i eksplozje. Domyślamy się że był to sabotaż.

2 polubienia

Dobrze,że to nie mój ten Nord Stream więc olewam.
:slight_smile:

1 polubienie

To wpłynie też na podwyżkę cen energii w Polsce bo rynki to system naczyń połączonych a moim zdaniem zrobili to sami Rosjanie żeby pokazać UE środkowy palec

2 polubienia

Domyślam się że to sprawka Moskwy…

2 polubienia

Ja też! Zapewne!

1 polubienie

Kilka dni temu Olaf Sholtz powiedział że Rosja nie jest wiarygodnym dostawcą surowców energetycznych

2 polubienia

Biorąc pod uwagę jaki mamy rząd to nawet gdyby ruskie dawały nam za darmo gaz,też by była podwyżka.Nadal olewam.

3 polubienia

Nie jesteśmy w stanie niczego z tym zrobić. Nasze martwienie się lub nie niczego nie zmieni, więc znajdźmy ciekawsze tematy do rozmyślań. Jakie? A takie: jakie skarpetki będą cieplejsze w czasie “niedogrzanej” zimy, która nas czeka i które świeczki są bardziej wydajne i wystarczają na dłużej.

5 polubień

…i skąd wziąć mocny sznur :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

3 polubienia

Po co Ci sznur?

1 polubienie

Może się przydać!

2 polubienia

No przecież domyślam się, że nie zastanawiasz się bez powodu. Do czego może się przydać?

Nie będzie lub jeżeli jednak będzie ale ponad możliwości ekonomiczne zwykłych ludzi gaz,prąd,węgiel,czynsze,jedzenie,leki… to czarno to widzę.Sporo Polaków nie da rady …no i stąd wspomniałem o ostatecznym rozwiązaniu.Kurde ale optymistyczny jestem :wink:

1 polubienie

Z zimnem i głodem ludzie raczej walczyć będą. Wszystko wytrzymamy. Nie takie rzeczy ludzie wytrzymywali.

5 polubień

6 lat II W. Ś.

3 polubienia