Co wam ostatnio wyrosło...?

U mnie z dnia na dzień kolejny Media Markt, jakaś Biedra i inny budynek… nie wspomnę nazwy bo po niej mnie możecie namierzyć :smiley:

Przeżyłam szok, szłam przecież do Lidla a tam po drodze nagle jakiś inny - był za ‘parawanem’ na czas budowy a tu nagle zonk…nie wiedziałam kaj jestem… przez chwilę… :smiley:

3 polubienia

Broda

1 polubienie

Włosy…Znowu jak za dawnych lat,czuje"wiatr we włosach".Pewnie po raz ostatni w zyciu ale moja radość jest jak wtedy,w latach 75-97 :wink: :innocent: :crazy_face:

2 polubienia

u mnie włosów brak . za to broda jak dzika rośnie.

2 polubienia

Wiekszosc moich kolegow ma tak samo.
Dziwie wiec sie coraz bardziej,czym,jakim gestem czy czynem,zasluzylem sobie na te łaske? :innocent:

Nic nie mów mam kumpla z którym wstyd iść na basen… Głowa łysa a z pleców futra nie nadąża golić.

2 polubienia

No to faktycznie,lepiej do pubu :rofl:

nazywamy go sweterek

To tak jak moj kolega w firmie polonijnej,30 lat temu.Tadzio-pszczelarz…Bo nigdy nie czyscił swoich uszu :unamused:

ale miodu mieliście.

Co kto lubi…
Zal mi go bylo…Ale na to nie ma sposobu.Albo zgnoisz albo bedzie bez zmian…

A zmienił się?

Niemam pojecia.To bylo w latach 90-92 i nigdy go wiecej nie widzialem.Wtedy nikt sie nie odwazył…

Jakoś tak nie proporcjonalnie kupka z kasą się powiększa, chyba czas ją upłynnić, poza tym zarost niemiłosiernie odrasta

2 polubienia

@humoreska czekaj czekaj… W drodze do Lidla??? I coś jeszcze po drodze??? To już wiem, gdzie mieszkasz! Przyjadę do Ciebie i pomogę Ci doszorować ten garnek :blush:

2 polubienia

Właśnie wbiłam na pytamy i co widzę ? wiadomość od joko :smiley:

Druciakiem wyczyściłam dziś to czarne na dnie, wczoraj namoczyłam więc poszło jak z płatka bo nie przypalił się aż tak ( jak kiedyś) trza było siły wtedy używać… namoczony jest w zlewie, wystarczy już tylko płynem potraktować i spłukać… więc spoczko … dam radę:D a Ty delektuj się tym szam(z)Panem… ;p

p.s. a pączuś zjedzony ?:smiley: mam nadzieję, że Ty zjadłaś, a nie to co Harmonik ( pisał kiedyś że pączka od sąsiadki w w-c spuścił :D).

3 polubienia

Masz łysą pałę? xd

1 polubienie

Prawie tak jak i TY! :smiley: ( spójrz na swój awatar).

Tam som piurka xd

1 polubienie

wygoloną

1 polubienie