Co z humoreską?

Na Twoje obawy z kolei ja nie mam wpływu :wink: Nie wiem czego się obawiasz, ale może zgłoś to odpowiednim władzom, żeby Cię chroniły i całymi dniami i nocami obserwowały czy ktoś nie chce Cię skrzywdzić? :thinking: Taki obserwowany czułbyś się pewnie bardzo bezpiecznie :sweat_smile:

1 polubienie

Nie dość, że o usunięcie konta trzeba do władz pisać, to jeszcze proponujesz mi jakieś całodobowe obserwacje? Zbyt wiele aspektów mego życia nie nadaje się do obserwacji. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będę sprawiał bardzo realistyczne pozory, że stawiam opór. :joy: :joy:

1 polubienie

Na takie pozory ktoś może się łatwo nabrać. Jeszcze odpuści i co wtedy? :thinking: :sweat_smile:

1 polubienie

Trudno się mówi. Jakieś minimalne pozory przyzwoitości trzeba zachować. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Pozory są czasem ważniejsze od konsekwencji? Może i masz rację. Nawet kury dbają o zachowanie pozorów udając ucieczkę przed kogutem :wink:

1 polubienie

Mi tez nieprzyjemnie…Z nazwiskiem…

1 polubienie

Ja z racji zawodu o pewnych sprawach musiałam się uczyć. Nazwy zwyczajowe też trzeba było znać. Nazwiska takiego akurat nie znam, ale wiesz co? Znałam kiedyś kogoś bardzo wrednego o całkiem przyjemnym nazwisku i jak potem poznałam kogoś bardzo fajnego o takim samym nazwisku, to początkowo byłam bardzo nieufna. Pewne skojarzenia utrwalają się nam bez żadnego naszego na nie wpływu :thinking:

2 polubienia

No tak. Kury sobie to wszystko bardzo uprościły i gra wstępna jest w formie krótkiego joggingu. Ludzie jak widać lubię sobie życie komplikować. :joy:

2 polubienia

Z tego, co mi wiadomo, kury mają ponoć dwie szare komórki: jedną, żeby dziobać i drugą, żeby się dziobać, a my tych komórek mamy sporo więcej, stąd i finezja w postępowaniu inna :wink:

2 polubienia

Wszystko to jest oparte na domysłach i pomówieniach względem kur. :wink:

2 polubienia

Pewnie tak, bo są i tacy, co twierdzą, że żadnej szarej komórki tam nie widzieli :joy:

1 polubienie

O kurza twarz!!! :sweat_smile:

2 polubienia

Joko,kobiety ponoć mają jedną szarą komórkę wiecej,żeby nie srały pod siebie.:wink:

1 polubienie

Niestety. Takimi pomówieniami i oszczerstwami nie tylko kobiety i kury są zagrożone. O mężczyznach też wiele słyszałam i gdybym w to wszystko wierzyła, to chyba bałabym się wychodzić z domu :thinking: :joy:

2 polubienia

To statystyczny kogut ma jedną komórkę więcej od statystycznego samca - ludzia. Bo on, ten kogut już podczas chędożenia kury wali ją dziobem po łebku i w ten sposób prewencyjnie wybija jej alimenty z tegoż łebka.

4 polubienia

Kurfa ile komentarzy!

90% nie na temat…Taka gmina :upside_down_face:

1 polubienie

My tu nosimy maseczki-zgodnie z wytycznymi. :wink:
TO AWATARY.
Sama już kilka razy chciałam zlikwidować swoje tu bytowanie,
ale powiedzcie z kim mam rozmawiać,jeśli nie cierpię gadać.
No a jeśli to forum zniknie, to pewnie innego sobie poszukam…
A przy mądrych ludziach zawsze trochę nowej wiedzy się przyswoi.

2 polubienia

Nie do końca.
Na fejsie możesz w każdej chwili opuścić daną grupę.
Ale ,by Cię tam przyjęto, musisz czasem odpowiedzieć na kilka pytań.

2 polubienia

A humoreska dała głos?