Co zaniedbujesz?

Co przychodzi Ci na myśl?

4 polubienia

Siebie.

2 polubienia

jak?

Nie dbam o wygląd. Nie gonię za modą. Źle się odżywiam.

3 polubienia

Ale dobrze chlasz. I to się liczy…

3 polubienia

A jak kurła!
:beer:

1 polubienie

I tak ma być, urwał! :+1:

1 polubienie

Okna umyc…

4 polubienia

Zaniedbywałem rodziców… ostatnio chwilę przed śmiercią i po śmierci ojca zacząłem dbać. Możesz nie wierzyć ale od śmierci ojca na same kwiaty wydałem z 2000 pln. Nie jestem katolikiem i nie mam parcia by grób wyglądał. Ale jakoś tak…

3 polubienia

O, tak, mycie okien (nie znoszę!).

4 polubienia

Wizyte u dentysty.Moj dentysta od ćwierć wieku,tragicznie zmarł…Potem pandemia.Ale zrobie z tym porządek.
Zaniedbałem wizyte na forum classic rock ale mam czasem dosyc towarzystwa dla którego rock ogranicza sie do Deep Purple :roll_eyes:
Zaniedbałem kalafiory i szpinak w moim menu :innocent:

4 polubienia

A ja to odrabiam straty: zaniedbalam zakupy to nadrobilam kilkukrotnie. A co sobie bede zalowac. Spacerow nie bylo. To sa. Jeden pan to mnie nawet chcial podwiezc po badaniach lekarskich, ale wolalam piechota wrocic przez 2 dzielnice. W koncu spacer. Buty kupilam jedne i drugie. A jeszcze zamowilam, bo sie nie zdecydowalam ktore zostawie. Zdrowie psychiczne ratuje.
Poza tym jestem tego warta. :hugs:

5 polubień

Ostatnio bloga nieco. Wpis powinien być gotowy na tą środę a ja mam dopiero 3/4 …

Jak tu żyć? Ten urlop mnie wykończy.

Jakie to “szczęście” że już za 4 h będzie po urlopiku …

3 polubienia

Zdrowie.

3 polubienia

Ostatnio treningi - muszę wziąć się w garść! :smiley:

6 polubień

Kurła nie dobrze! Byś wziął się za inny trening niż mięśnia piwnego!

Teraz mi sie przypomniało…
Fatalnie zapomniałem i zaniedbałem telefony do paru osób…Przypmniala mi sie jedna ale…Czy to tylko ja mam o tym pamietać? :thinking:

2 polubienia

Poczekaj do emerytury. Bedziesz mial co robić :joy_cat:

2 polubienia

Niby taka sama droga. :slight_smile:

1 polubienie

No wlasnie…Tyle razy to sobie powtarzam a jednak…
Popuściłem ostatnio i…od razu odezwal sie Kraków…A tydzien potem i Poznań z cyklu"co słychać?"
Pal diabli.Lepsze to niz nic…

1 polubienie