Co zaniedbujesz?

No i ten balagan… :roll_eyes: te labirynty malo intuicyjne dla osob obcych. Dobrze, ze istnieja kartony.Czy wiecie, ze “Prokrastynacja jest wynikiem rywalizacji między układem limbicznym a korą przedczołową”?

1 polubienie

Zawiadom swoje miejsce pracy, że rezygnujesz w przyszłości z jakichkolwiek urlopów i ewentualnych dni wolnych od pracy. Nie chcesz się chyba wykończyć, prawda? :wink:

2 polubienia

Jutro im wszystkim wygarnę … Będą zszokowani

Tak zacznę swój pierwszy dzień w pracy!

2 polubienia

No co Ty!!! Nie wygłupiaj się. Jeszcze wezmą i Cię posłuchają, a Ty musisz przecież mieć jakieś wolne, żeby np. odwiedzić kogoś znajomego albo coś :wink:

3 polubienia

image

3 polubienia

Sprawdzę ich. Jak się zgodzą, będą rozszyfrowani …

1 polubienie

To wtedy będziesz wiedział, że nie zależy im na Tobie tylko na Twojej pracy. A po co masz pracować z takimi! :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Spoko-wpedza go do grobu i wezma nastepnego :frowning: Znamy te numery…

2 polubienia

Taki właśnie jest mój plan. Tylko nie mów o tym nikomu. Jeszcze ktoś gotów na mnie donieść (nigdy nic nie wiadomo) i będzie po zawodach a wolałbym tego uniknąć.

Niech to zostanie naszą tajemnicą … :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

No jasne em12
Chyba nikt nie czyta co tu piszemy. Jak myśliz?

2 polubienia

Ja zaczynam “od marszu”…polecam…nie zaśniesz… :wink:

2 polubienia

Kilkając w coś,pomyślałem ze od wielu lat zaniedbuje przede wszystkim,sen…I to jeszcze jak?!

2 polubienia

Pewnie swoją emeryturę…
bo jeszcze mi trochę do niej brakuje i jakoś się wcale tym nie przejmuję…
image

2 polubienia

Przyszlo mi do głowy ze skoro tyle razy wracam do tego pytania to znaczy ze chyba samego siebie…
Zaniedbuję swoje złości,milczenia…Myśli które są przecież dane aby nie gnić w swoim własnym grajdole egoizmu…
Tylko musze być sam…Wcześnie rano aby oprzytomnieć.Taki spacer po polu bitwy…Nie wszyscy przecież zginęli… :thinking:
Ponoć kazdy tego potrzebuje…Raz na jakiś czas…Chętnie sie podzielę :wink:

2 polubienia

To nie gnij. Uwolnij emocje…rzuc z hukiem np. papierami na stol. Tylko nie bezplanowo.

1 polubienie

Zrobione!
Mentalnie ale zrobione.
Fajnie ze jest ktoś kto odpowiada na coś innego inż polityka…
Twoje zdrowie! :beer:

1 polubienie

Ja uwolniłam emocje i mam 3 pary butów do wyboru z czego 2 są wygodne a dodatkowo mój układ limbiczny jakby lepiej działa.W wyniku uczucia zadowolenia wzrośnie mi może motywacja (już jakby wzrosła), przy okazji poprawi się pamięć i węch.

4 polubienia

Ok.Spokojnie…Co to jest uklad limbiczny? :joy:

To jest ten układ, który bardzo źle działa, jeśli nie hukniesz pięścią w stół, kiedy trzeba (albo w inny sposób tłumisz emocje). :/stanowi centrum zachowań emocjonalnych i popędowych w ludzkim ciele. Nieco później odkryto rolę układu w procesie zapamiętywania.

1 polubienie

Ale to jest wlasnie fajne.Jest impuls,jest reakcja…Tylko slowa nie do zapamietania :wink: