Cos z tego rozumiecie?

Czy dobrze rozumiem, że pan (byle) Jaki obawia się, że w Polsce nie ma praworządności? Przecież jeżeli on i jego partia i rząd są uczciwi i praworządni, to żadne obcięcia funduszy Polsce nie grożą. To po co to weto? Dla Białorusi? :thinking: :thinking: :thinking:

Boże znowu nie dało się napisać normalnie nazwiska… Znaczy nie dało się nie więc potrzebny był nawias XD

Czytalam to dzisiaj
Nijaki bredzi jak Piekarski na mekach.
Wyglada na to, ze sam nie wie o czym.
Albo wie az za dobrze.
Kociol teraz w UE z pieniedzmi, najwiecej rozrabia premier Holandii.(tu moze @birbant cos wiecej o tej postaci?). A ten usiłuje punkty u prezesa lapac, bo chyba na nastepna kadencje w PE się nie zalapie. Kandydatów (czytaj szczurow uciekajacych z tonacego okrętu) bedzie duzo…

5 polubień

Jak zwykle w temacie kolega. A u was murzynów biją.

4 polubienia

Chciał po prostu zaistnieć…

2 polubienia

Ale “czaskoski” pisać wolno tobie, jak rozumiem?

2 polubienia

Ale ja pisze bo wy piszecie, a nie wy piszecie bo ja pisze… Ja nie czuję z tego przyjemności, nie muszę tego robić.

Przekręcać możesz do woli. Ale jak już to robisz, to nie czepiaj się, że inni to robią. Robią i będą robili, świata nie zmienisz. Nie chodzi tylko o przekręcanie nazwisk, moja uwaga jest bardziej ogólna.

1 polubienie

Ale to mnie się czepiali ze ja to robię a sami to robili od stuleci i dlatego w ogóle pojawił się taki problem…

Idź zaistnieć i… Nie wiem, przejdź na czerwonym przy największym ruchu

1 polubienie

Kpiny z nazwisk zwykle uwaza sie za przejaw zlego wychowania, aczkolwiek wiekszosc nazwisk czy przydomkow rodowych wziela sie od jakiejs dziwnej cechy przodkow, jego imienia, wykonywanego zawodu lub miejscowosci, z ktorej pochodzil. Czesto mocno przekreconych przez niedouczonego skrybe czy innego kopiste. Nasi przodkowie do ortografii mieli stosunek dosc swobodny. Niczym niejeden gimnzjalista.

3 polubienia

Ale proszę nie zmieniać teraz tematu na biednych murzynów…

Za młody jesteś, żeby zrozumieć mój w pis Spytaj taty skąd się zdanie o murzynach wzięło i co oznacza.

1 polubienie

Aha już wiem. A u was murzynów bija xd

Jakbyśmy tak nie dostali ani grosza to pis by sie skończyło.
Ale dostaniemy bo teraz ważniejszy od praworządności jest covid.

Ty byś pewnie chciał… I jeszcze krytykowalibyście PiS a nie unie buehehe xd

Całym sercem popieram unię. Popchnęła nas w stronę cywilizacji.

2 polubienia

:nauseated_face::face_vomiting::face_vomiting: Przepraszam, właśnie jadłem XD

Tu jeszcze nie wiadomo. Na razie Orban pragmatycnie przylaczyl do sfory ujadajacych pieskow premierem Holandii na czele (Dania, Szwecja, Finlandia), ktorym marzy sie przejecie kontroli nad finansami UE.
Polska w tej rozgrywce nawet jezyczkiem u wagi nie bedzie.

2 polubienia

Bierzemy co nam dadzą. Z takim rządem to może byc nasz ostatni szczyt w Brukseli.

3 polubienia