Czego można wymagać od dzieci?

1 polubienie

:joy::joy::joy:

1 polubienie

Wynoszenie śmieci - 4 latka :smiley:

2 polubienia

Jeszcze ledwo chodzi ale 20kg worek z piątego piętra zniesie bez problemu:D

3 polubienia

Mycie okien :smiley:

2 polubienia

Smietnik u mojej mamy zabezpieczony jak Fort Knox - klucz wiekszy chyba od przedramienia 4 latka :grinning:
Inna sprawa, ze zblizone stopniem trudnosci wymagania stawiano w XIX wieku i wczesniej dzieciom w rodzinach wielodzietnych, a matka 16 - 17 lat rzadkoscia nie byla.

2 polubienia

Tiaaa, na 10 piętrze wiezowca. Problem przeludnienia rozwiazany.

1 polubienie

Zawsze może wylądować na drzewie ;D

Albo upasc na glowke do pustego basenu.
Macierewicz ponoc skoki do wody trenowal. A ja sie zastanawiam, czy w ten basen zawsze byl napelniony?

1 polubienie

Tylu zaburzeń psychicznych ile w polityce jest, to w żadnej innej branży chyba nie ma…

2 polubienia

@humoreska Przeciętny 4 latek chodzi bardzo dobrze. Zależy jak ciężkie byłyby te śmieci i jak do zsypu czy kontenera daleko…

1 polubienie

Sznurówek wiązać nie potraf, zaliczy cztery gleby skręci kostkę i szpital. Śmieci to TEN 4 LATEK może wyrzucić ale ze swojego pokoju do kuchennego kosza.

3 polubienia

Teraz buty na rzepy.
Zsypy polikwidowane, zreszta slusznie, a wysokosc kontenerow raczej udzial czterolatka wyklucza.

1 polubienie

Wcześniej też były na rzepy ale dziecko w tym wieku kapryśne i nie zawsze chce buciczki na rzepy… będzie płakać… bo chce sznurowane… albo w kolorze którego nie ma.

1 polubienie

Nie wiem, ja nie dziecko a mam podobnie z butami :joy:

1 polubienie

@humoreska Panie w przedszkolu “tresują” dzieci żeby chciały na rzepy bo nie trzeba potem dzieciakom pomagać tylko myk myk a i dla rodziców wygoda. @okonek Mój syn 4 letni raz się uparł że wyrzuci plastiki do recyklingu. Do pojemnika jeszcze sięgnął tylko trzeba było pilnować klapy co by ręce były potem całe :upside_down_face:

2 polubienia

A rodzicom coś do roboty zostało? :wink:

4 polubienia

Jeśli mają gromadkę dzieci w każdym przedziale wiekowym, to tylko PRACA ZAROBKOWA RODZICOM ZOSTAŁA :stuck_out_tongue: ( CHYBA, ŻE ŻYJĄ Z 500 PLUS AHAHAHA)

4 polubienia

W Afryce pięciolatki pracują już w kopalniach diamentów i temu podobnych “przytuliskach”.

1 polubienie

A w Azji zyja na wysypiskach importowanych smieci jako recykling.