Czemu człowiek rośnie i rozwija się tak wolno?

Wreszcie mądra, szczera i życiowa odpowiedź.

Za to starzeje się bardzo szybko. Te kilkadziesiąt lat z hakiem, to jak mgnienie oka :wink:
A charakter to u Ciebie trochę murzyński, to raczej czarnecka tradycja spłodzić i odejść :wink:

3 polubienia

He he, i tak masz łatwo. Ja mam dwie córki, niby już dorosłe, ale co z tego :wink:

2 polubienia

To przez chłopa mam problem, on ten kolor niepodobny do niczego wybrał.

1 polubienie

Daltonista

1 polubienie

Szkoda tylko kasy.

Człowiek wolno rośnie, ale też i długo żyje.

1 polubienie

i też dłużej się męczy w swoim ciele.

1 polubienie

Ja się cofnąłem. Odpaliłem starego lapka, którego od lat nie uruchamiałem. Poinormował mnie że gadu gadu zmieniło właściciela i zapytał o hasło :smiley:

3 polubienia

Nie kazdy dlugo zyje niestety

1 polubienie

Jak sobie wychowasz tak masz - zawsze mi to ojciec powtarza. Ja mam w domu trochę starszą, robi się coraz bystrzejsza i te iskry w oczach.

1 polubienie

Kurwiki? XD

Iskry

W sensie zaczyna dostrzegać płeć męską i jej atuty?

W sensie używa coraz więcej logicznych argumentów, potrafi nieźle nas wykiwać jak się nie pilnujemy. Ma ewidentną świadomość, że wygląda jak mały anioł i wykorzystuje to szczególnie w stosunku do ojca, który nie ma serca jej odmówić.

1 polubienie

Też bym nie umiał odmówić córce gdybym ją miał. Ale nie mam bo myślę że się nie nadaję.

1 polubienie

Spokojnie. Jeszcze kilka lat temu tez bym wyśmiałam kazdego kto by mi powiedział że będę mieć dzieci. A gdzie jeszcze, że jedno adoptuje. To jakoś samo przychodzi

4 polubienia

@Julia Tak mówią rodzice, którym się udało i mają w porządku dzieci.

2 polubienia

Ale gdy już te swoje 20 lat zaliczy, to jeszcze kilka razy dłuższe życie ma przed sobą. Ja mam 72 lata, a zleciały mi jak krótki sen, nawet jak były dalekie od atrakcyjnych.

1 polubienie

@waranzkomodo , co to znaczy : w porządku dzieci?