Czemu kobieta potrzebuje tylu ubrań?

Aaa, to dlatego mnie się kruszą…, teraz już znam przyczynę…

2 polubienia

A masz dobry węch? :thinking:

2 polubienia

A przeciez to standard :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

|Możesz temu częściowo zapobiec. Na przykład nie stawiaj skarpetek zbyt blisko kaloryfera. Po prostu po zdjęciu rzuć nimi w ścianę. Przylepią się i spokojnie doczekają do rana.

4 polubienia

Jak z kreszu? To gniecione.

2 polubienia

Cielaczka obraziłeś!?

2 polubienia

Dobrze, ze nie żbik :crazy_face:

2 polubienia

On Cię też kocha i tęskni …

kocoń

Czy tak wygląda kot domowy? Nie. Bo to kocoń właśnie!

4 polubienia

Jak będzie chciał zmienić płeć to ten numer nie przejdzie, bo kobiety jednak zmieniają chyba częściej.

2 polubienia

To i tak jestes lepszy niz don Quijote. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Przez całą narracje powiesci wykapal sie trzy razy, a o praniu ani wzmianki.

2 polubienia

Płeć czy ciuchy? :thinking:

1 polubienie

Takimi skarpetkami można rzucać tylko o solidne ściany. O tym nie wolno zapomnieć …

Miałem kumpla, rzucił takimi skarpetkami w kąt … A tam akwarium.
W akwarium był wąż! Na szczęście niejadowity. Akwarium zbite, wąż wylazł z akwarium i przestraszył kota! Kot uciekł i przewrócił stojaczek z kwiatami …
Kwiaty spadły, ale na szczęście doniczki nie popękały, ale spadły na tapczan. Na tapczanie spała jego dziewczyna.

Wiesz, jak się ta dziewczyna wściekła! Miał przerąbane tego dnia …
Czemu się ona właściwie wściekła? :thinking:

2 polubienia

Na tym zdjęciu Kocoń wygląda jak krzyżówka pająka z ośmiornicą :grin: Tuliś kochany :heart:

3 polubienia

Że ja obudzono.

1 polubienie

No jak to czemu? Akurat Kocoń jej się śnił, a tu nagle taka brutalna pobudka i szara rzeczywistość ze skarpetkami w akwarium. Nie dziwię się jej :joy:

1 polubienie

No i powoli zaczynamy już wiedzieć, czym się różni kot od koconia. Kocoń potrafi wręcz niesamowicie zmieniać kształty. A to dopiero jedna z jego charakterystycznych cech. Mój kocoń przeszedł przez zwykłą obrączkę zdjętą wątłej osobie z palca. Jak on to zrobił, nie wiem. Tu widać, jaki cieniuśki potrafi być … A widziałem go znacznie cieńszego …

Dodam, że zdjęcie nie jest przerabiane.

1 polubienie

Bo ten jego brzuszek wygląda jakj kawałek pościeli i to oszukuje :wink:
Przystojny ten kocoń :joy:

2 polubienia

Dziś ostatnie zdjęcie koconia. Tutaj się znów wstąpił. Zrobiła się z niego kulka. Potem turlał się jak kula od kręgli przez dwie godziny … Zwykły kot domowy nigdy tak nie robi. Koconie prawie każdego dnia …

kocoń 3

3 polubienia

On ma jakieś imię czy jest po prostu koconiem?

1 polubienie

Nie nie, mój kocoń ma oczywiście imię - Tigul.

1 polubienie