Często wybierasz samotność?

skads to znam… ale musze Cie pocieszyc - koty piwa nie pija…

1 polubienie

Tv do rana? Ja bym nie dał rady. Zasnąłbym po 10 minutach oglądania,. Chyba, że sport. Już szykuję się na jutro 20.30. :blush:

1 polubienie

To ważne.I to jest,myśle,sukces.
Nie jestem pewien czy mam tak samo…Ale chyba tak bo jednak wszystkie mysli biegna i tak do domu…
Reszta to tylko droga…

A jeśli o to chodzi, czy ufam tylko sobie, to tylko wtedy, gdy danej osobie nie ufam na tyle, żeby powierzyć jej jakieś zadanie. Chyba to nie ma nic wspólnego z samotnością.

1 polubienie

Ale jak sie zdarzaja perelki jak ostatnia dyskusja w temacie xxxmaciejkaxxx - to wciaga

1 polubienie

Oj,moze miec.
Jesli bowiem[odwracając] ufasz tylko sobie to automatycznie,skazujesz sie na samotność.

…ale ci zazdroszcze

1 polubienie

Nie, tylko gdy położę się i zapomnę pstryknąć, to budzę się do toalety i wyłączam.

1 polubienie

ja sobie ustawiam na automatyczne wylaczenie - zwykle za godzine.

Może i nie piją, ale ten mój musi zawsze sprawdzić, co piję i wtyka pyszczek w szklankę.
Teraz zajął większości fotela, na którem siedzę, śpi rozwalony, a je mam miejsce na jeden półdupek. Łaskawca, kuźwa…

2 polubienia

Tez nie daje rady
A w Polsce niestety jestem na to skazana
Probowalam nawet przesledzic niektore seriale, ale po 5 minutach stracilam wątek. Nie umialam skojarzyc kto z kim po co i dlaczego

Nie, nie lubię czuć się odpowiedzialna za wszystko, lubię mieć przy sobie ludzi, którzy odciążą mnie lub wyręczą w niektórych kwestiach. Na szczęście tam mam. Mam z nimi dobrze.

1 polubienie

a zdjecia nie chcesz pokazac…:stuck_out_tongue:

Poprosze o wyrozniajacy kolor,obecna tu moderacje.
Istotnie!
Nuda jest dla frajerow,to raz…
A ja,chyba podobnie jak Ty,w ten sposób,ładuje akumulatory…
Jak Led Zeppelin, zanim nagrali LZ3…
Chyba czlowiek tego po prostu potrzebuje.

2 polubienia

no coz nie miala (baba)przepraszam chlop klopotu, wzial sobie kota :rofl::joy::heart:

1 polubienie

Nie jestem samotny.
Jestem stale zajęty czymś. Zazwyczaj zdobywaniem nowej wiedzy, albo czytaniem.
Jeśli mam z kimś spędzać czas to chcialbym by mi ta osoba dorównywała intelektualnie. Z tym jest… problem. (ale jestem skromny :upside_down_face:)

6 polubień

Alez to zrozumiale!
Cos musi ludzi przyciagac i jednym z takich puzli jest odpowiedni poziom.

4 polubienia

@ata-ata do spania, to ja idealny jestem. Parę minut i już mnie nie ma.

2 polubienia

nie wiem, czy u mnie można, ale nie chce mi się sprawdzać :D, bo się na tym nie znam :slight_smile:

1 polubienie

wiekszosc nowych telewizorow te funkcje ma i dodatkowo na stale mozesz sobie ustawic, ze w ogole bedzie sie wylaczal po wybranym czasie - taka oszczednosiowa metoda - po co gra, jak nikt nie oglada?