Czy bolący (lekko, od czasu do czasu) ząb zawsze wymaga leczenia kanałowego?

Ha! Nie jesteś fachowcem: Mnie naprawdę bolał z NERW!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Okonek, ale Ty myslisz o silnym bólu (stan zapalny) - po takim, to leciałby w środku nocy nawet. To co on pisze wygląda mi bardziej na jakąś sprawę powierzchowną, no chyba, że w ząbku jest dziura jak pięść i np. zgorzel otwarta, która jak się zapcha, to boli (gazy się zbierają i nie mają ujścia), ale podejrzewam, że nie, bo zapach w buzi by mu się nie podobał :wink:

2 polubienia

zgorzel powiadasz?
smrod zgnilego miesa? to dopiero poczatek. :rofl:

@joko, @okonek kurła aż mi się flaszka w ręce trzęsie teraz. Jednak będę męczennikiem. Santo subito devil

2 polubienia

Ale nie przejmuj sie!!! U mnie niczego ne bylło…

Módlmy się. Albowiem po świętach umrę na zęba. Że strachu. Zapewne będą powikłania. Sepsa i rak.

Żył 35 lat :worried:

1 polubienie

2 polubienia

:joy: :joy: :joy: :joy:

Na pewno nie zawsze, np. u mojej mamy to oznacza kamień na zębach, który trzeba po prostu usunąć, a mnie 1 raz w życiu bolał ząb i wymagał tylko plomby, bo był zepsuty, ale nikt Ci bez bycia dentystą i zajrzenia w paszczę nie powie, czemu Cię boli.
A swoją drogą, dentysta, który ma zajęcia z moją grupą, aktualnie dalej pracuje i ceny mu się w tej chwili zaczynają od 600 pln za np. usunięcie ruszającego się mleczaka dziecku, więc powodzenia życzę, Twoje rejony :joy:

3 polubienia

Ołomatko!!! trzeba gryżć!

Przez wirusa w moim mieście działają oficjalnie tylko 2 gabinety.
Mam nadzieję że prywatnie i inni w trybie dyżurowym będą pracować. To przecież dla nich hajs.

Bosze. To już jest zlodziejstwo i żerowanie na pandemii.
Najwyżej sam sobie poradzę. Mam sprzęt:

4 polubienia

Naprawdę się nie boj, bo tak jak pisałam, to może być tylko odrobina kamienia, albo nadwrażliwa szyjka lub inna cześć zęba. Na odległość naprawdę nie da się zdiagnozować :blush:

2 polubienia

Miło było was poznać :frowning:

2 polubienia

Eeeeeeeeeeeeeeeeeee :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Nie umieraj na wszelki wypadek! :innocent:

Będę miał świecki pogrzeb

1 polubienie

I dobrze, ale jeszcze nie teraz! Jak Ci mówię, to Ci mówię! !!! Babci trzeba słuchać… :joy:

1 polubienie

A myślałem że zabije mnie picie.

Ma się rozumieć. Zmówię nowennę (ale nie wiem jak: może Duch Święty mnie oświeci…) :innocent: