Czy gdybyś dysponowała/dysponował odpowiednią kwotą pieniędzy chciałabyś/chciałbyś polecieć w Kosmos?

Ja bym wolala z Ksiezyca :joy_cat:
image
L

3 polubienia

Kopsniemy się razem? :grin:

2 polubienia

Nie bo po co?

1 polubienie

Nie poleciał bym ! hm chwilowy kaprys bez celu nie ma sensu. Kasę bym przeznaczył - część na swe podleczenie choroby i resztę na leczenie innych, jak by zostało to i bliżniaki i wnuczki moje bym obdzielił co nieco, a potem może pani, pani

1 polubienie

Szampan, kawior, wedzonki?
Paszport covidowy mam😉

1 polubienie

Prawdę mówiąc, to jesteśmy w kosmosie i chyba na najlepszym dla nas statku kosmicznym, jakim jet Ziemia.

4 polubienia
1 polubienie

:grinning_face_with_smiling_eyes: :+1:

Wy…banie kogos w kosmos zaczyna nabierac nowego znaczenia :grin:

4 polubienia

Prawdę mówiąc, to lot Bezosa nie jest nawet liźnięciem kosmosu.
Gdyby, to było możliwe, to ja chciałbym te parę milioników latek świetlnych w tam i z powrotem… A jeszcze lepiej, to chciałbym uczestniczyć w podróży czasie do dowolnie wybranej epoki, która minęła. Dla mnie o wiele bardziej fascynujące, niż nudny lot przez pustkę.

3 polubienia

Znassz lepsze. :joy_cat:

A sama świadomość, ze jesteś “poza”, że jesteś “nigdzie” itp?
Przygoda?
Coś innego, niecodziennego?
Nadzieja na spotkanie czegoś/kogoś?
Jeszcze nigdy nie byłeś?
Zobaczyć, jak to jest (nieważkość i “te sprawy”)?
Zwyczajna ciekawość?

Będzie miał osłabione mięśnie od tego lotu i musi sobie w rakiecie zakładać lejek na siusiaka, żeby się wysikać. Super przeżycie.

1 polubienie

Ale jesteś przyziemna i zasadnicza :frowning:
A gdzie w tym wszystkim radość z nowości? :thinking:

On ma chociaż siusiaka a ja jakbym to zrobiła bez lejka?

1 polubienie

Niewazkosc to eureka tez
Zobaczyc jak jest gdzies indziej?
Kitka mam swoje warunki brzegowe i gwarancje kłótliwości

@birbant Chciałabym cofnąć się do początków Ziemi a nawet Wszechświata i zobaczyć jak to się wszystko zaczęło…

Czlek historii nie musiał by sie uczyc.

No weź mnie nie rozbawiaj. To na spacer po lesie też nie pójdziesz? Bo tam w środku lasu nie ma toalety? A jak będziesz chciała pod krzaczkiem siknąć, to komar może Cię w tyłek ugryźć? :upside_down_face:

Komar tygrysi

2 polubienia