Czy jak spożyłam

No to byczo…,

2 polubienia

Wiesz okonek z czego był tańszy i droższy pasztet robiony za czasów nam znanych?
Ten droższy był z psa, a ten tańszy z psa razem z budą był mielony :wink:
I te dzisiejsze parówki mnie bardzo nurtować zaczynają … :sunglasses::stuck_out_tongue:

4 polubienia

Ela, to jeszcze zależy czy na raz to wszystko chapsnęłaś … :wink:

2 polubienia

Za komuny w latach 80 to do parówek dodawali paper toaletowy, którego na rynku nie było. Tylko nie wiem, czy używany? :stuck_out_tongue_winking_eye: :crazy_face: :grin:

2 polubienia

ja to slyszalam o hamburgerach - ze jak pierwszego makdonalda na osiedlu postawiono to zniknely wszystkie bezpanskie psy i koty.
parowki o w miare dobrym skladzie - to znaczy tak polowa tylko to wszelkiego rodzaju chrzastki, skorki i inne niezbyt jadalne w naturalnej postaci czesci zwierzat ugotowana pod cisnieniem, to pewnie kupisz.
generalnie ja tego nie jadam.

2 polubienia

Uuuuuu :sob: :sob: :sob:

1 polubienie

Aaaa :sob: :sob: :sob: :sob: :sob:

Na pewno jest CHLEB!!! :hot_face:

1 polubienie

Na dwa… :hot_face: Trzy godziny odstępu! :joy:

No weeeeeź, to niemożliwe facepalm
Chociaż… ? :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jak bym się uparła to byłyby dwa razy te parówy i cztery galarety. Potem byłoby nieco gorzej, ale tylko nieco… :sob:

2 polubienia

Komuna i kryzys, dobrodziko, komuna i kryzys… :grin:

2 polubienia

Jak kiedys zwierzyłam sie lekarce, że poprzedniego dnia na kolację (za jednym zamachem) zjadłam dwa kilo bobu, to myslałam że dostanie zawału!!! Ale to też byl JEDEN posiłek dzienny…

2 polubienia

Ale jej zadałaś bobu… :grin:

1 polubienie

Zapij wódką to przetrawi i kalorie zbije.

1 polubienie

Z domu nie wychodź!
Greenpeace namierzy i do oceanu z Tobą.
Kto to widział zeby 5 parówek zeżreć.

1 polubienie

Nie mogę: deprecha!!!

1 polubienie

Ale przecież one JESZCZE nie żyły! :joy:

1 polubienie

Depresje to będziesz miała, jak Cię ten Greenpeas nad Rowem Mariańskiem albo Filipińskiem do oceanu ten, tego…

2 polubienia

Nie o parówki chodzi.
Pewno po tych 5 jak wieloryb wyglądasz. Zechcą do srodowiska naturalnego przetransportować

2 polubienia