Czy jak spożyłam

To nie ja będę miala tylko rekiny…

1 polubienie

Jak olbrzymia parówa na kurzych nóżkach! To ja na razie idę kimnąć…

2 polubienia

tak jednorazowo sie najadac to ponoc niezdrowo.
ale co to jest dwa kilo bobu jesli z tego 1/3 to skorki? chyba, ze jadasz w calosci. to podziwiam.
a ciekawa jestem czy smakowalaby Ci jedna z najstarszych postci bobu (ponoc byla zelazna racja wojskowa wraz z buklakiem wina juz w starozytnej Grecji i Rzymie) - bob prazony. chrupki jak orzeszki i bardzo kaloryczny.

2 polubienia

Teraz już nie daję rady… A w Rzymie bym uwielbiała. Kalorie tak, ale to mne akurat nie tuczyło!

1 polubienie

I słusznie, po takiej kolacji tylko do wyra.
Niech się rozchodzi :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Oj… Elsie… Pół godzinki dla słoninki? :astonished:

2 polubienia

Nie, nikt od jednego posiłku nie utył.

Moim zdaniem problemem jest podjadanie. Człowiek za każdym razem bagatelizuje, że to tylko jeden cukierek, ale za chwilę będzie też tylko jeden kawałek ciasta, tylko jedna szklanka słodkiego napoju itd. A potem człowiek myśli sobie, że niewiele je i nie wie, od czego utył, bo taki człowiek bierze pod uwagę tylko normalne posiłki, ignorując podjadanie, że to niby niewielkie ilości (niewielkie, ale częste).

3 polubienia

@collins02 Niektórzy tyją z powietrza. Na innych co by nie zjedli się nie osadza😃

5 polubień

Bo tak jest, i o to mam wielki żal.Z tym powietrzem coś nie tak u mnie :rofl:

3 polubienia

Zgadza sie ale czasem to przypomina jakies zabobony.Juz nie chce mowic o tym moim ulubionym ze od piwa sie tyje :exploding_head:

2 polubienia

A co?Chudnie się? Od piwa?

1 polubienie

Kurde, koleżanki które piwo piją systematycznie, mają spoko figurę :thinking:

2 polubienia

Pewnie dużo piwa i potem biegiem do toalety
SPORT TO ZDROWIE!!!

5 polubień

image

4 polubienia

Ale ja w ogóle nie podjadam. Ja wyłącznie żrę!

2 polubienia

KIEDYŚ tak mialam…

1 polubienie

Co? Kurde, piszą teraz jak szaleni, już się gubię co i jak :rofl:

1 polubienie

Moznaby gdyby tylko sie pilo i nic nie jadlo.
A tyje sie wtedy gdy sie je lub zre w trakcie picia ktore czesto wzmaga apetyt.Ot i wszystko.Ale oczywiscie ci co piwa nie pija,na ogol wiedza lepiej.

4 polubienia

Tak to racja. A poza tym trzeba utrzymywać kondycję (ruch!). To Ci mówi stara piwoszka…

1 polubienie

Ha,ha…Nie znalem kolezanki od tej strony :innocent:
Co do ruchu…To w ogole wydaje sie byc najwazniejsze na problemy z waga czy kondycja.

2 polubienia