Czy jeszcze ktoś stanie w obronie Kościoła?

Przemówienie godne rasowego przywódcy :wink:

Wraca tutaj temat świeżej krwi. Boleśnie tego brakuje na Pytamy.
Jest nas tutaj podobno ponad 100 z czego może 30 jest stale aktywnych

1 polubienie

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o reakcji na zbrodnię?

Drugi komentarz pominę, straszenie zabraniem zabawek i pójściem do innej piaskownicy jest moim zdaniem trochę niedojrzałe.

3 polubienia

Raczej “zderzenie cywilizacji” tej otwartej na przeplyw informacji, jaki by on nie byl i tej zamiatajacej pod dywan.
Ale ciagle zapominamy, ze oprocz chrześcijaństwa na świecie istmieja inne religie i pod wzgledem ilosci wyznawcow katolicka już dawno przebily.
Swego czasu KK walczyl z naplywem religii dalekowschodnich, ale te same z siebie sie za bardzo nie przyjely.
No moze jakieś weganizmy czy inne wegeterianizmy plus wolna interpretacja reinkarnacji?

1 polubienie

A to niby dlaczego?
Nie podpisywalem cyrografu.A Ty zdaje sie,nie jestes tu od oceniania…Ale to oczywiscie jest mniej ważne.
Czekam i czekam…Ale widze ze nie znalazles zadnego tematu ktory powolałem do zycia aby kogos atakować…
Cóz,szukaj dalej :laughing:

@Devil , świeża krew zostanie połknięta przy śniadanku , no chyba , że grzybków poje to będzie mu wsio rawno :grin:

1 polubienie

Na miejscu autorki tematu zapodałbym referat o wielkiej roli kościoła w społeczeństwie :wink:
A tak mamy kolejny zarzut i nic poza tym.

A przecież jest Caritas. Był dyplomata Jan Paweł II. Jest papież Franciszek. Czyż nie są to dobre strony KK?

4 polubienia

@Devil , po przeczytaniu tekstu autorki pomyślałam , czemu ograniczyła się tylko do negacji ?
To znaczy , że oboje pomyśleliśmy o tym samym , niestety czasu zabrakło na zadanie tego pytania , w kilka minut wyciagnęliśmy swoje brudy i juz zapomniałam czego temat się tyczy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Takie z nas brudasy.
W końcu jesteś Ewa. Ta od jabłka. A ja diabeł. Ten od węża XDD

1 polubienie

Każde forum musi mieć kozła ofiarnego , trafiło na nas :cry::cry:
Czas mi zmienić nick na
Śfinto Cecylija :innocent:

1 polubienie

Tylko habitu nie zakładaj. Duszno w nim :wink:

2 polubienia

Tu jest sedno sprawy.
Mnie nie obchodzi w co kto wierzy, ale obchodzi mnie gdy obcy mi ideowo funkcjonariusz jakiegokolwiek kościoła próbuje wpływać na moje prawa i wolności.

6 polubień

W Twoich" rewirach" gorąc nie straszny , a ja z gołym tyłkiem fruwać nie będę :wink:

1 polubienie

Lucyfer też miał skrzydła :slight_smile:

1 polubienie

Łobuz mnie prowokuje , na sami widzicie wrrrrrr
Never nie czyń drugiemu , co tobie
niemiłe :grin:
Ewa , tylko spokój Cię uratuje :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Polecimy sobie w stronę tęczy?
:kissing_heart::innocent:

2 polubienia

@666 , w pytaniu- stwierdzeniu autorki też chyba nie chodzi o to w co kto wierzy , chyba jej forma tego miejsca nie odpowiada.
Bo widzisz , tu jest tak…
Jak nie zadasz pytania tyczącego się największych afer politycznych , kościelnych , a.zapytasz o pogodę , to już jesteś na przegranej pozycji , w wolnym tłumaczeniu - nieuk i nudziarz … :slightly_frowning_face:

Nie dzisiaj , na burzę się zbiera :wink:

1 polubienie

No niestety nie. Caritas…większa część pomocy bierze dla siebie. JP II nie jest i nigdy święty nie byl…

3 polubienia

Oj musisz im psuć nadzieję? XDD

2 polubienia

Przepraszam :angel:

1 polubienie