Czy macie jakieś nietypowe alergie?

Na co jesteście uczuleni?

Na cole z wódką mam uczulenie i w ogole na drinki z produktami tego koncernu muszę uwazac.
Poza tym na szczęście alergikiem nie jestem.
Pylki i pyl pustyni mi niestraszne poki co…

Moze lekkie na obecnosc psa w zamknietym pomieszczeniu zimą, kiedy mieszkania wietrzy sie oszczednie, a psy nie są kąpane.
Ale to musi byc w domu gdzie pies jest stałym mieszkancem.
Poza tym nie wiem czemu, ale psy jakoś na mnie przyjaznie reaguja, wiec w innym przypadku bylabym biedna :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Na głupotę jestem uczulony…

8 polubień

Ale to jest bardzo typowa alergia :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

To tak się niektórym wydaje…

3 polubienia

Na podłe głupie świnie.

2 polubienia

Dawców schabowego nie obrazaj …

1 polubienie

Na chamstwo! Na brak wychowania. Na reklamy. Na tupet. Ja chyba w ogóle jestem alergikiem społecznym :slight_smile:

4 polubienia

Nie przesadzaj, doniczek zabraknie.
Reklamy rażą infantylizmem.
Chamstwo? Panoszy się w najlepsze. Co robic?
tempic godnociom i pszykładem osobistem

1 polubienie

Na klamstwa

4 polubienia

Ale nie na komplementy?

2 polubienia

Teraz mamy podobno epidemię nienawiści i głupoty, tak jakiś czas temu powiedział pewien wybitny profesor psychologii, który też jest psychiatrą…:frowning:

1 polubienie

To jest pierwsze co mi przyszło do głowy @ihtiel .

2 polubienia

Ojej, @Nunu jaka nienawiść? To jest zionięcia życzliwością do bliźniego.

1 polubienie

Ja mam na lizusów

4 polubienia

Oj tak!!!
Jestem nieuleczalnie uczulony na widok idiotów ze smartfonami na środku ulicy.Nie mówiąc już o kolarzach ze smartfonem przy gębie :exploding_head:
Zacząć jednak powinienem od tego co budzi raz po raz, moja agresje.To wszelkiej maści poprawność,na czele z ta polityczna.
Jako rasowy strzelec NIENAWIDZE wszelkich odmian kłamstwa,co niekiedy urastalo do rangi poważnego problemu życiowego.Raz nawet za mówienie tego co się myśli,stracilem prace…

3 polubienia

alergia jest nietypowa, tylko alergenów ciągle przybywa .

2 polubienia

A wracając do tematu, to mam dziwną, ale niezbyt uciążliwą alergię na przegrodzie nosowej. Objawia się to nagłym, niespodziewanym katarem, ale nie zbyt często. O tej alergii przed wieloma laty dowiedziałem się od laryngologa, kiedy miałem złamany los. Nie pamiętam już na co jest to uczulenie. Przyzwyczaiłem się.

2 polubienia

Tiaa zalizali otwór odbytniczy?

Strzelec? Ponoć Raki sa gorsze. Ale pod łapę koledze @birbant włazić? :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie