Czy macie jakieś większe obiekcje względem robaczywych owoców?

Oj ja z czerniną jako dziecko miałam podobnie. I na koloniach po zjedzeniu czereśni z robakami a zjadłam ich chyba pół kg też miałam wrażenie, że mi coś pełza w przełyku. Później nawet miałam schize i jakiś czas nie jadłam czereśni.

Regularny upierdas

Też chciałbym wiedzieć, co system ma na celu, mianując moje konto jako ‘regularne’. Nie znam nawet podstawowych kryteriów, które trzeba spełnić, aby takie miano otrzymać.
Szczerze mówiąc, to Ty jako @Szczery_do_BULU, masz rozleglejszy wgląd na algorytm sterujący tym systemem i prawdopodobnie znasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.
Jestem tylko szarym użytkownikiem tego forum i na ten algorytm nie mam wpływu. Na pewno ‘tytuł’ ten nie jest to samozwańczy, a tym bardziej nie jest wynikiem jakości, formy, czy merytoryki moich wpisów, co pod wpływem błędnej ich interpretacji, sugeruje jedna z użytkowniczek.

Gdzieś tam kiedyś ‘grzebałem’ w ustawieniach tego konta, kliknąłem coś, czego konsekwencją jest jego regularność.

Nie znam. Chyba w piątki przestanę jeść owoce.:roll_eyes:

@birbant, Przeżyłeś 2/3 swego życia. Masz dobrą okazję poprawić się i zerwać z tą nieharmonijną, patologiczną (nawet barbarzyńską), także niezdrową, mięsożernością i rybożernością. Zobacz na starym Pytamy profil zbigparego.

Jadam tony truskawek i bardzo dużo czereśni i wiśni.Nie przypominam sobie takich problemów.
Z pewnoscia wywalam zgnile ale jeden robak lub dwa,dostaja ode mnie pstryka i…jem dalej.

4 polubienia

Czekaj, wymyslilam poszukiwanie ryb w arbuzach! Tam przynajmniej sie zmieszcza…:slight_smile:

… może lepiej poszukać w owocach morza :grinning:

2 polubienia

To jest mysl: dwa w jednym!:slight_smile:

1 polubienie

To jest jeden z poziomów . Jak byś miał ustawiony niższy to kilka postów dziennie i koniec.

@joko z owocow najlepsza jest wisniowka.))

3 polubienia

Gdzie i jak ustawić te poziomy? @anon25287923

Nalewka z aronii też jest spoko! :wink:

2 polubienia

To już mogę ja ci zmienić. Ale tytuł mogę ci na jakikolwiek zmienić jeśli chcesz.

Wtedy nawet robaki nie przeszkadzaja))

2 polubienia

W nalewce robaków nie ma W aronii nie ma a w liściach wiśni potrzebnych do wykonania nalewki też łatwo da się sprawdzić. Smak mają porównywalny tylko aroniówka ma kolor mocniejszy.

1 polubienie

Dlaczego ten poziom widnieje tylko przy moim nicku? Czyżbym coś kiedyś źle kliknął, a teraz nie mam możliwości ‘odklikania’?
Wolalbym, aby ten dodatek nie był widoczny przy moim nicku, bo jak widać wyzej, niepotrzebnie generuje negatywne emocje.

Tak kiedyś musiałeś sobie ustawić. Już usunięty.

Dzięki.
Wracając do poziomów aktywności. Mam nadzieję, że nie ma na tym forum żadnych limitów czy też kontygentów wpisów, których przekroczenie lub niewykorzystanie powoduje jakieś ograniczenia.

Tylko w niższych poziomach. Na dziś wszyscy mamy ustawiony poziom 3 który odblokowuje wszystko. Np poziom 1 nie pozwala pisać w kategorii salon oraz blokuje pisanie po kilku postach. W pierwszych dniach gaduły się szybko poblokowały.

1 polubienie