Czy macie kolorowe sny?

Jak już przy snach jesteśmy? Bo spotkałam się z teoria, ze kolorowo snia ludzie ze skłonnością do do paranoi i schizofrenii :grinning::grinning::grinning:

4 polubienia

Chyba nie? Ale popierdzielone totalnie bez żadnego sensu, miewam.

4 polubienia

Rzadko miewam, lub pamiętam sny.
Ale miewam, kilka razy widziałam wyraziste kolory.
Co dziwne, od jakiegoś czasu, po przebudzeniu pamiętam sen, w którym była moja mama. Zawsze coś gotującą i uśmiechnięta.

3 polubienia

Nic mi się nie śni obecnie, nawet horrory

1 polubienie

Nie. Jestem hetero :wink:

1 polubienie

Ja nie pytam o teczowe…

1 polubienie

A jak ja nie mam snów?

Nie wiem, nie pamiętam. :frowning: I raczej nie z powodu sklerozy :wink:

2 polubienia

masz tylko nie pamietasz
faze REM przechodzi kazdy

2 polubienia

Chyba nie.
O tej teorii nigdy nie słyszałam…

3 polubienia

Raczej niezbyt…Jak na tasmie ORWO :upside_down_face:
Jakiś DDR gdzie zielen i żółć to niemal to samo.
Ale czasem…Pamietam ze "moja"Debbie Harry miala na sobie cos czerwonego…

2 polubienia

Zdarza mi się pamietać sny mając już oczy otwarte, ba nieraz zrobić notatki w tym czasie z snu, ze 3 razy sen się powtórzył, a liczyłem że się w końcu wyśpię

2 polubienia

Matka podobno zawsze gdy zjawia się w snach, to po to by coś zakomunikować ( albo babka…hmm) jeśli była uśmiechnięta, to raczej wróży coś pozytywnego…

2 polubienia

Ja nie mogłam się pogodzić z jej śmiercią, coś mi w niej nie pasowało, może tak chce mi “powiedzieć”, że już nie cierpi?

2 polubienia

jak sie zywy nieboszczyk sni to na dobra wrozbe…

2 polubienia

Tez mi się sny powtarzają! raz nawet śniło mi się po wielu latach… przypomnienie snu… w śnie wiedziałam, że ten sen mi się już śnił i że byłam w tym miejscu już w śnie!! ( coś na zasadzie deża wu w śnie - niesamowite uczucie!). A snu o egzaminach, i niezapisanej przeze mnie kartce papieru to standard. ( straszne uczucie słyszeć dzwonek i mieć wciąż niezapisaną kartkę…).

1 polubienie

Mama zmarła kilkanaście miesięcy temu, może dlatego mi się śni.

2 polubienia

Twoja intucja podpowie zawsze najlepiej. Na pewno to pozytywny znak. Odtwórz sen co mama gotowała, co było wokół, czasem coś jeszcze się wydarzyło - im więcej szczegółów tym analiza trafniejsza… ( chyba że się nie bawisz w czytanie senników). Mnie dwa dni temu śnił się skaczący delfin :smiley: i spełniło się!!! tego samego dnia. Analiza była, że… ludzie na stanowisku poprą mnie w ważnej sprawie :smiley: Niesamowite wrażenie, bo chodzi o ważne sprawy.

2 polubienia

W tych snach, obok mamy jest siostra, tato, zawsze jest wokół niej kilka osób.
Nie analizuję, cieszy mnie tylko, że ona się uśmiecha. Byłam przy niej kiedy umierała…

2 polubienia

Przeraża mnie to trochę bo moja… w kiepskiej formie… . Jak się uśmiecha to dobrze jej tam… gdzie jest. I dobrze!

2 polubienia