Czy państwo zmuszające obywateli do szkodliwych szczepień,

można nazwać społeczeństwem, wspólnym dobrem, i czy o taką Polskę walczyli Polacy w powstaniach?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

1 polubienie

Jak wiesz, nie jestem ani szczepionkowcem ani antyszczepionkowcem ani lekarzem. Szczepiłabym wybiórczo: na pewno: gruźlica, krztusiec, dyfteryt, polio. Różyczka - tylko dziewczynki, świnka - tylko chłopcy Reszta zdecydowanie nie. Ale to moje prywatne zdanie…
PS zawsze robić badania czy dziecko może być szczepione!!!

2 polubienia

Nie o tako Polskę walczylem :rofl: jeb*c przymosowe szczepienia i zniewolenie ludzi w innych dziedzinach życia…

1 polubienie

A Ty Harm byłeś szczepiony?

1 polubienie

Chyba widać że nie :rofl:

1 polubienie

Ze dwiema szczepionkami to mnie potraktowali, bo jak się dziecko może przeciwstawić dorosłym, ale jakoś je przeżyłem.

@harmonik Chorowałeś może na jakąś chorobę, na którą można było się zaszczepić, np. na polio?

1 polubienie

Chyba nie wysłuchałaś tego wywiadu z Ziębą w całości, a mógłbym kompetentnych i logicznych przytoczyć dużo więcej. Idea sztucznych szczepień jest nielogiczna, nieharmonijna, oszukańcza i szkodliwa. Dlaczego nie szczepią się tak sztucznie miliony harmonijnych gatunków DSHN-u? Bo one wszystkie są szczepione naturalnie, zdrowo, logicznie, sensownie, poprzez kontakt z innymi gatunkami i bazoiwanie na sprawnym, zdrowym układzie immunologicznym.

1 polubienie

He, he, he, przeżyłbyś polio…

@harmonik Moje pytanie było proste. Czy chorowałeś na którąś z chorób, na które można się zaszczepić, jakąkolwiek?

1 polubienie

Do niej mowa, a ona zdrowa

@harmonik Warto, żebyś sięgnął do archiwów i sprawdził na co byłeś zaszczepiony, na co chorowałeś i takie tam… Wtedy moglibyśmy przeanalizować sprawę…

1 polubienie

@harmonik Medycyna pozbierała mnie do kupy i teraz, dzięki temu mogę tracić swój cenny czas w tym pytaniu, takie życie… :smiley:

2 polubienia

I już zadawałeś to pytanie na starym naszym pytamy.pl. I wiemy, że Ty i Twoje geny trwacie więc jakieś obce geny są nieistotne :slight_smile:

Koleżanko, chorowania mają różne fazy, stadia. Tych wcześniejszych można nie zauważyć, a są one naturalnym zwalczaniem infekcji, patogenów, i naturalnym zdrowieniem.

Ale trwasz. I tylko to się liczy, prawda?

Medycyna a szczepienia to dwie różne rzeczy. Medycyna może dużo pomagać, a szczepienia to zwykłe oszukaństwo i szkodzenie za ciężkie pieniądze społeczeństwa.

1 polubienie

Częściowo się zgadzam.

Dobre i to…

Ludzie dożyli naszych czasów bez sztucznych szczepień. Jeszcze bardziej dotyczy to wszystkich milionów harmonijnych gatunków DSHN-u, żyjących bez medycyny i w trudniejszych warunkach. Rzetelnym i myślącym logicznie, nietrudno to uznać.

1 polubienie