Czy sezon ogórkowy już się zaczął?

Takie zwolnienie za kaucją :wink:

A gdzie bohaterstwo ? można je sprzedać?
Kulturowo Ukraińcy są daleko od nas, wiem bo bywałem tylko czasem pytanie komu bliżej do kultury?

Ukraincow to ja tu mam jak mrowkow z przeproszeniem
Arabów tez. Nie liczac pelnego przekroju Ameryki lacinskiej i rezydentow z polnocy Europy kraje nordyckie i GB. Przyprawionych Chinczykami.
Ogolnie to jest tygiel - ludzi sie ocenia po postepowaniu, nie pochodzeniu, bo inaczej bys zwariowal.
Co do kultury? Wolę jednak Ukraine, zwlaszcza płeć żeńska od Rosjan. Bo ci to dopiero “kulturnyj narod”
To juz murzyn z buszu czasem strawniejszy.

3 polubienia

U mnie kobiety są raczej…

A wracajac do oplaty? Nie mnie sie wypowiadac, oni pewnie wiedza lepiej jakiego bata uzyc?

2 polubienia

ale podobno wszyscy się do wojska garną? A to nie prawda.

Propagandy nie przeskoczysz.
A nie ma gorszej niz wmawianie otoczeniu, ze wszyscy tak samo myślą.
I mają rowne żołądki.

1 polubienie

Popatrz na wiadomości. Każdy facet na ukrainie chce walczyć.

1 polubienie

Mam to szczescie, ze polskiej TV nie mam :wink:
A i do uchodźców maja zdrowe podejscie, tak naprawde rak do pracy brakuje a i sezon zbiorów się zbliża, pandemia ciagle odbija sie czkawką jesli chodzi o pracownikow sezonowych z Afryki.
Ledwo co otworzyli przejscia graniczne z Marokiem i to nie dla wszystkich.
Sytuacja ogolnie nie jest czarno - biala, wszystkie niby dopracowane teorie ekonomiczne biora w łeb, pozostaje zdrowy rozsądek.

2 polubienia

:rofl::rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Nie każdy !. Na jednej dużej budowie gdzie robię jest kilkadziesiąt firm z zewnątrz, gdzie większość to Ukraińcy i Ukrainki - około 300 osób w budowlanych zawodach z średnim wykształceniem, dlatego te firmy pracują i sprowadzają resztę rodzin - Polacy się pracą nie interesują

2 polubienia

Artykuł promujący chodzenie bez majtek, a na głównej ilustracji kobita w wajtasach. Ktoś w redakcji nie pomyślał … :thinking: :crazy_face:

2 polubienia

W redakcji pomyśleli, tylko, że ona wstydziła się swoje gołe wdzięki wystawić do fotki :wink:

2 polubienia

Nie pierwszy taki “kwiatek”
Te tzw. zdjecia ilustracyjne z netu to jeszcze gorzej niz tekst z tlumacza google bez korekty.:wink:

2 polubienia

Właśnie dlatego poszłam na budowę. A i języka się poduczę.

1 polubienie

Eh, te dzisiejsze dziennikarstwo … za grosz profesjonalizmu! :joy:

1 polubienie

Liczyłeś na większy profesjonalizm w tym przypadku, prawda?
Współczuję, że się zawiodłeś.
:innocent:

2 polubienia

Współczucie … akurat. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Oczywiście, że tak. Jak lubisz gapić się na… profesjonalne i adekwatne do opisywanych sytuacji fotki, to sobie gap się. Mnie to nie boli :smiley:

2 polubienia

Zaraz tam gapienie, szukanie jakichś podtekstów …
Po prostu pracowałem kiedyś w branży wydawniczej i w swoim zakresie obowiązków starałem się trzymać poziom. Takiej niedoróbki bym do publikacji nie dopuścił. :wink:

3 polubienia