Czy starzy ludzie uprawiają seks?

I czy nie boicie się, że z racji wieku coś Wam w życiu odpadnie? Kto chce może nie odpisywać. Zrozumiem.

1 polubienie

Trzeba by zapytać tych ludzi.

1 polubienie

A starzy to którzy? :wink:

Za to słyszałem, że był facet co za dużą wagę przywiązywał do swojego “małego” i mu się urwał… :joy: :joy: :joy:

5 polubień

Tu sami mlodzi…

6 polubień

Niektóre leki jako skutek uboczny mają zwiększoną aktywność seksualną np.lek na chorobę Alzheimera. Mężczyźni chyba mają trochę inaczej z ta starością, bo u nich działa status majątkowy a na starą babę kto poleci?

Ech, grząski temat. Nieważne…dobranoc :*

1 polubienie

Są kobiety jak wino… :wink:

2 polubienia

Fakt, trzeba posmakować, kac nie grozi

1 polubienie

Ha ha, ponoć narząd nie używany zanika, ale ile w tym prawdy ?. Lekarz nie jestem

Starsi i niekiedy niepełno sprawni inaczej, ponoć uprawiają seks, górnej granicy nie ma. Niekoniecznie z Wiagrą. Gdzieś czytałem takie zestawienia seksuologa Starowicza, było ze szczegółami bez ogródek i zażenowania. Dziś częściej młodzi są ograniczeni i szukają pomocy. Seksować chce się każdy ino bez zobowiązań, bo to inwestycje na lata, tak wyłowić śliwkę z kompotu

1 polubienie

@Nunu Poczekaj jeszcze trochę, aż będę stary, to wtedy odpowiem… :joy:

Moja sublokatorka, lat 55, poznała rówieśnika i jeszcze, jak ją odwiedzał kiedy mieszkała nade mną, to rżnęli się tak, że aż na dole słyszałem. Ale oni jeszcze nie są starzy.

3 polubienia

Raczej już od młodości miałem obawy że coś rozerwę…

Oczywiście ze tak. I to czasem częściej niż młodzież.

3 polubienia

A na pewno lepiej :rofl::rofl:

4 polubienia

Bez wątpienia najmniejszego… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A czy uprawianie seksu jest mądre?

Może i głupie, ale za to, jakie przyjemne. A brak wsuwów źle wpływa na mózgi szujowato nieharmonijnych mikrobów ludzkich.

4 polubienia

Gorzej, jeśli jest odwrotnie, tzn. jeśli seks wpływa szkodliwie na mózgi, bo nasienie też jest coraz mniej wartościowe, więc natura może uruchamiać mechanizmy eliminowania z “rynku” starzejących się amantów…

No i poszli spać. Jeszcze 3 dni tej harówki :sleeping: i paczki odesłać trzeba.

2 polubienia

Może się senni zrobili? :wink:

2 polubienia