Czy starzy ludzie uprawiają seks?

Po seksie to normalne, @joko :slight_smile:

4 polubienia

Taaak??? A dlaczego nie śpisz? Nie zwiewaj tylko odpowiedz :wink:

2 polubienia

Mogli się zrobić. Ja mam chyba ch.Alzheimera albo Covid albo klimakterium, bo słabo mi się myśli …Pomyślę jutro…papa…:slight_smile:

2 polubienia

Bo juz mi przeszła sennośc. :slight_smile:

2 polubienia

Nic nie kręcisz? :wink:

1 polubienie

A z kim mam kręcić? :slight_smile:

2 polubienia

Ja mam wiedzieć? :wink:

Jak sie dobrze zakręcić, to jest z kim :slight_smile:

2 polubienia

No ok. To już Cię nie wypytuję. Nie wypada :joy:

1 polubienie

Słuchaj @joko, jeżeli chcesz wiedzieć, to bardziej niż pewnym jest, że @Bingola wczoraj uciął sobie trzy szybkie drzemki i dwa razy porządnie się wyspał, w tym raz tak chrapał, że aż sąsiadom ciarki po plecach przechodziły. Więc sama rozumiesz, że miał prawo w być wyspanym. :upside_down_face:

4 polubienia

To on tak cały czas co chwilę ten no… spał? :wink:
Skąd ludzie mają tyle ochoty na …sen? :thinking:

3 polubienia

Tak jest natura ludzka, że spać się lubi. Ja tam śpiochem jestem i już teraz na sama myśl o spaniu na ziewanie mnie bierze. :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 polubienia

To powinieneś mieć przydomek śpioch :wink:
No ale przecież oprócz spania jest jeszcze masa innych ciekawych rzeczy do zrobienia :joy:, a nie że tylko spać i spać i spać. :wink:

2 polubienia

Żeby się dobrze wyspać, jestem gotów zrezygnować potencjalnie z miej ciekawych zajęć. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W sumie to jednak masz rację. Dobry sen, to podstawa :slightly_smiling_face:
No niestety, życie tak jest skonstruowane, że nie da się spać tak często, jakby się chciało :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dlatego tak ważne jest dbanie o jakość snu. :face_with_monocle:

1 polubienie

No wiesz - jak sen jest byle jaki, to wcale się wtedy nie chce często spać.
To o czym piszesz, to podstawa. :innocent:

1 polubienie

Z naukowego punktu widzenia dodam jeszcze, że należy zadbać o właściwą proporcję fazy NREM (czyli wstępna faza snu bez szybkich ruchów gałek ocznych) i fazy REM (tj. faza szybkich ruchów gałek ocznych) - tzw. sen głęboki. Nalży podkreślić, że bez fazy NREM nie jest możliwe właściwe przejście do fazy REM, a właśnie faza snu głębokiego odgrywa ważną rolę w regulacji poziomu serotoniny w organizmie. :face_with_monocle: :upside_down_face:

1 polubienie

Bardzo naukowo to opisałeś, ale… ja o tym doskonale wiem :upside_down_face:
…dlatego zwykle jestem no… tak całkiem nieźle wyspana. I tak mimo wszystko czasem jestem troszkę senna, ale to chyba wina organizmu. Niektóre organizmy więcej snu potrzebują. :thinking:

2 polubienia

Ziewam, bynajmniej nie z nudów. :sweat_smile:

2 polubienia