Czy talerz stoi, czy też leży na stole?

To przed obiadem jak zauważyłaś. A po obiedzie? Tak jak powiedziałem wcześniej, jednak odpoczywają boczkiem, na suszarce. :grinning:

2 polubienia

W łóżku? A weź mi nie przypominaj… Dostałam kawę do łóżka, to pół pościeli zachlapałam. Nie ma żadnych talerzy do łóżka. No chyba, że ktoś chce się do talerza przytulić, to może jeden wziąć. Ale pusty! :joy:

1 polubienie

Owszem. Jak już nie są na stole, to mogą sobie robić, co lubią. Mogą być boczkiem, w słupku czy jak tam im lepiej :wink:

1 polubienie

W “życiu” talerza różnie bywa.

1 polubienie

Czy ja wiem :thinking:
Prosto z gara jem :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

A jak się krzywo je? :thinking: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kawę do łóżka w talerzu??? Niedorzeczność … :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

I teraz będziemy dwa dni analizować jak się krzywo je?

1 polubienie

Aż tak źle nie było. Dostałam ją w dużym kubku (nawet nie w filiżance, żebym nie rozlała), ale i tak rozlałam :joy:

1 polubienie

Czyli nawet kubek da się położyć. :wink:

2 polubienia

Dzisiejszej nocy sen będę miała jak pracuję na zmywaku :rofl:

1 polubienie

Wiele jest takich rzeczy, które można położyć nawet wtedy, gdy powinny stać. Nie wszystkie. Chąc położyć drzewo lub dom trzeba byłoby je zniszczyć.

Wybacz. Gdybym wiedział, że taki skutek w Twoich snach to przyniesie, wymyśliłbym pytanie o czymś innym. :wink:

1 polubienie

Oj, to nie zazdroszczę snu. Ewa., może dzisiaj jednak zrezygnuj ze spania? :wink:

2 polubienia

Jeszcze nic straconego, wierzę w Ciebie :blush:

1 polubienie

Czasami lepiej mieć problem z położeniem czegoś, niż z postawieniem. :sweat_smile:

1 polubienie

Drugą noc? ślubny walczy o życie, ma 37 kresek na termometrze :rofl:

2 polubienia

Uważam bardzo podobnie :stuck_out_tongue: :wink:

1 polubienie

Dwie noce, to co to dla Ciebie? Nawet nie poczujesz :wink:
Całe 37 stopni ma? Oj… niedobrze. Mężczyźni przy takiej gorączce zastanawiają się już nad spisaniem testamentu. Lepiej bądź dla niego sympatyczna :grin:

1 polubienie

Dziękuję za pokładaną we mnie wiarę.
Ale miej na uwadze, że jak nie ma czasu wymyślić czegoś mądrego, to z dużym prawdopodobieństwem wymyśla się coś głupiego. :thinking: :grin:

1 polubienie