Czy tematy o zdrowiu są pożyteczne, więc dobrze, że je zamieściłem?

Jeszcze niedawno żeś piszczał na naukowców.

Przypomnę, bo żeś może zapomniał

Sanatorium jak widać dobrze ci zrobiło, bo teraz zamieszczasz rezultaty ich badań …

Można z łepetyną coś jeszcze zrobić?
Jak widać można.

Coś cię modka jednak nauczyła :grin:

1 polubienie

Wydaje ci się, że moglibyście w czymś mieć więcej racji ode mnie. Jeśli wspominam o naukowcach, to akurat dlatego, że również wśród nich zdarzają się rzetelni, choć ci mają dużo mniej do powiedzenia w kapitalizmie, niż ci zakłamani, sprzedajni, jak ci od zmyślonej pandemii covid-19.

Jak myślisz dzięki komu jest tu, na tym portalu temat pandemii?

Wiem, to bardzo trudne pytanie, więc ci odpowiem.

Dzięki tobie. Nikt tyle na ten temat nie bredzi, co ty.

Gdyby nie ty, tematu pandemii by tu było tyle, co kot napłakał

Przestań więc marudzić, że pandemii nie ma, jak ciągle o niej przypominasz. :grin: :grin: :grin:

1 polubienie

Oj Harmonik harmonik jak myślisz dzięki komu masz ten laptop internet i to forum na którym piszesz? Dzięki naukowcom Jak myślisz dzięki komu możesz pisać o narodzinach drugiego księżyca dzięki naukowcom bo gdyby nie oni to nie wiedziałbym nawet co to jest księżyc przynajmniej ten pierwszy

2 polubienia

4 polubienia

Przyznaję bez bicia że nie wiedziałem…całe życie byłem w błędzie

2 polubienia

A dopuszczasz, że harmonijne stworzenia, bez tych ludzkich wynalazków cywilizacyjnych, posiadają większe możliwości, niż ludzie z nimi? Ludzie to nieharmonijna PATOLOGIA, bezmyślność, krocząca na krótkich nogach.

To by tłumaczyło, czemu się tak cieszysz, gdy robisz z siebie osła …

3 polubienia

Pewnie nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, o ile przewyższają cie osły i barany, bo gdybyś to potrafił, padałbyś przed nimi na twarz.

Awansowałeś. Ostatnio buty były mądrzejsze. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Chłopina chciał zamienić parę słów, to zamieniliśmy :grin:

A że jak zwykle się poplątał, to już nie moja wina … :upside_down_face:

2 polubienia

1 polubienie

Ku uciesze kota

1 polubienie

Liczy się umiar.
Najlepiej pić wódkę. Leczy niestrawność, dezynfekuje, pociesza, dodaje pewności siebie, sprawia że możesz skakać z dużych wysokości i nic ci nie jest.

2 polubienia

A może lepszy alko-krem czekoladowy do lizania. W czystej wódce nigdy nie gustowałem.

Polecam Alko-żelki.

1 polubienie

Fuj, paskudztwo…

1 polubienie

jak paskudztwo?