Czy to dobry pomysl?

Kupić samochód “od kogoś zaufanego” za 2.500,00 ? Czy to wyrzucone pieniądze?

Czy dobry? To zawsze okazuje się po zakupie auta.

3 polubienia

Dzięki!

1 polubienie

Jak osoba kupująca się nie zna, to niech weźmie sobie do oględzin, kogo, kto się zna.

Cena, którą podałaś jest dobra, ale zależy, jak wiekowe, to auto i co trzeba po kupnie w nim zrobić, żeby korzystać z zakupu.

5 polubień

Ha! Tego to ja już nie wiem…

1 polubienie

najpierw napisz jakie to auto. Są takie które zawsze są złym pomysłem.

2 polubienia

Zaufanie zaufaniem, ale jak sie nie znasz to lepiej poszukac madrego. Byle nie tez “zaufanego fachowca” :wink:

1 polubienie

Kup od bezdomnego

1 polubienie

Bezdomni dają za darmo. I to nie byle gówno.

5 polubień

Pojęcia nie mam, to nie dla mnie.

1 polubienie

No ale bezdomni to duchownym dają a nie świeckim ludziom.

2 polubienia

Elsie, to Ty akurat tak się znasz na samochodach jak i ja. Jak mnie pytają jaki mamy, to z miną znawcy odpowiadam: ciemnogranatowy. :wink:

5 polubień

Od bezdomnego to sie w prezencie dostaje…

  1. Pytanie jest nie kompletne jeśli nie wiesz co to za auto
  2. Nie kupuje się samochodów od znajomych i rodziny.
1 polubienie

Piochus i tak uważam, że w samochodzie najważniejszy jest kolor, bo to akurat najbardziej widać i widać czy pasuje do pantofli lub torebki. Owszem - reszta się liczy ale tak jakby mniej :wink:

4 polubienia

@joko w optymalnych warunkach moze to byc limuzyna z kierowca. Na kolor wybrzydzac nie bede :wink:

3 polubienia

Powybrzydzaj powybrzydzaj. A jeśli Ci ten kolor absolutnie nie będzie pasował do rękawiczek? Przecież nie pojedziesz w czymś takim, bo będziesz się z tym źle czuła, :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

Od srodka nie widac, byle tapicerka twarzowa i barek z szampanem byl :wink:

1 polubienie

Miejsce na piwo wystarczy, a na co ten szampan? :stuck_out_tongue:

dobra, limuzyny maja tez bagaznik, mozna lodowke zainstalowac i wszysko bedzie zabezpieczone - a Ty juz do towarzystwa? :joy: :joy: :joy:

1 polubienie