Czy to nie przegięcie ze strony lekarza, za wizytę domową lekarską kasować 500zł?

Przecież to pół emerytury… dla wielu. Tak wiem, nikt nie zmusza by dzwonić po lekarza… ale… chyba to nie jest normalne…?

1 polubienie

A co jest normalnego w polskiej sluzbie zdrowia?

4 polubienia

Wizyta lekarska domowa,jest bezplatna. Jesli ktos chce dac kase,to daje. Zaden lekarz nie powie ze oplata sie nalezy bo wizyty domowe ma normalnie platne i wykonuje je w godzinach pracy. Zatem nie wymyślaj tematów i nie siej propagandy.

1 polubienie

Ogarnij się Vil,. Wizyta jest odpłatna i jest nieodpłatna… w zależności od lekarza przyjmującego i ilości wizyt jakie ma.

Wisz co zajmij się lepiej swoimi mebelkami :smiley:

Tu chodzi o prywatne wizyty, zapewne.

3 polubienia

Pytanie dotyczylo wizyty prywatnej lekarza, który nie przyjmuje w przychodni. Jednak jeśli chodzi o wypowiedz powyżej… w przychodni rejonowej też są odpłatne wizyty, wizyty domowe, ja płaciłam… koleżanka pewnie nie choruje… i dobrze…

Od wielu lat nie mam do czynienia z polską służbą zdrowia, Moja uwaga jest przypuszczeniem a nie stwierdzeniem.

1 polubienie

Jest różnica miedzy lekarską wizytą domową, a lekarska prywatną wizytą domową .Poza tym bede sie zajmowała tym czym chce, a nie tym co mi jakiś pokemon każe.:slight_smile:

Rozumiem. Podejrzewam, że gdy przychodzi lekarz ogólny na wizytę domową to nieodpłatnie… jednak wizyta domowa specjalistyczna bywa (niestety) płatna. Bynajmniej u mnie.

Za wizytę specjalistyczną ‘na już’ płacisz albo czekasz mięsiąc lub dwa na zapisy, gdy lekarz ma obłożenie pacjentami…ka pe wu?

I dla ciebie zdecydowanie nie jestem Vil. Vil to tylko dla najbliższych. Dziwnie mi jak sie tak czule i pieszczotliwie do mnie zwracasz wiec lepiej zostań przy Levis. :slight_smile:

hahaha takie teksty Vil to mnei zawsze bawiły…

Wtedy jest to normalna wizyta prywatna. Kapewu? ( razem sie to pisze,wiesz?)

Co do niektórych trza sylabować Ka pe wu?

:joy::joy::joy:

:grin: :grin: :grin:

To zalezy, mozna tez zamowic prywatnje u panstwowego lekarza jak ma oprocz tego prywatna praktyke i jest to nagminna forma legalizacji lapowek. Podobnie jak wizyty w prywarnych/spoldzielczych gabinetach specjalistycznych. I nie jest to sianie propagandy.
A, ze ludzie sie na to godza? Pomijajac kolejki, to wielu jest przekonanych, ze prywatnie beda lepiej leczeni, a lekarstwo jak nie jest drogie to nie zadziala.

1 polubienie

Poza tym warto pamiętać by od razu zaznaczyć przy rejestracji, że ma być specjalistyczna wizyta darmowa domowa, bo ja taką “łapówkę” zapłaciłam nie dopytawszy się przez niewiedzę o szczegóły, przez niewiedzę.

Ceny usług rosną wraz z rządowym socjalem.