Czy to zagłodzenie się matki i jej 18-letnich bliźniaczek było bardzo złe?

Co sądzicie o tych trzech kobietach? Były chore na umyśle, czy wręcz do bólu logiczne, bo przecież nasz świat nie jest ani piękny, jako że jest do głębi patologiczny, ani nie jesteśmy w nim pożyteczni. Odeszły dobrowolnie. Wg mnie, to najmądrzejsze kobiety na świecie.

To dlaczego tez nie jestes tak,madry’'?
Mnie przeraza fakt,ze wogole moglo dojc do takiej sytuacji,ze nikt im nie podal pomocnej reki.

2 polubienia

Odeszły z tego bezmyślnego ludzkiego świata w spokoju w swym gronie najbliższych sobie osób. Nie poszły osobną drogą, w małżeństwa, w hybrydowe dzieci ludzkie, w kłopoty ludzkiego, patologicznego życia. Zasługują na uwielbienie.

1 polubienie

Zasluguja co najwyzej,na pozalowanie/litosc.
Jezeli tak zachwalasz smierc innych,to dlaczego kurczowo trzymasz sie zycia.
Gdybym tak nienawidzil ludzi,skonczyl bym z wlasnym zyciem,juz bardzo dawno.
Ale ja kocham ludzi i zycie,
W przeciwienstwie do wilu,nawet bedac inwalida,potrafie cieszyc sie zyciem.

2 polubienia

Można odejść w bardziej normalny sposób a nie żądając sobie powolna śmierć. To świadczy i o masochizmie i sadyzmie gdyż wciągnęła w to dzieci… Dlaczego ty nie morsujesz sobie i innych skoro uważasz ten czyn za tak piękny.

1 polubienie

Nie trzymam się kurczowo tego patologicznego życia ludzkiego, @Leone, ale nie będę przyspieszał jego końca, bo chciałbym uczynić realne NIEBO na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń. Mam po co żyć i co z życiem robić

Morsuję, @anon44086484, choć to wcale nie sprawia mi przyjemności, lecz tak popisuję się.
A One wybrały swoją drogę dobrowolnie i świadomie.

Wiec dlaczego zachwalasz samobojstwo?
A co do Twojego nieba naziemi,znasz dobrze moje zdanie.
Twoje niebo,moje pieklo.
Kiedys mialem takie marzenie,zamieszkac gdzies posrodku puszczy,niestety,nie udalo mi sie zrealizowac tego marzenia,ale mieszkam na uboczu,gdzie nikt mi nie mowi co mam robic i nikt nie ma takiego prawa.
Tak jak ja nie probuje narzucac sasiadom swoich zasad.

Ja zachwalam mądre, pożyteczne, harmonijne życie, @Leone

Nie wiesz czy za tą dobrowolnością nie kryje się choroba psychiczna…

A ja nadal twierze,ze pokusily sie na taki krok,gdyz nikt nie podal im pomocnej dloni.
Nikt nie popelnia samobojstwa,gdy w jego zyciu,wszystko gra.
@harmonik Nie jestem z tych,coto by powycinali lasy,puszcze,wybili dzikie swierzeta zalali wszystko betonem.Nie.
Kocham zwierzeta,kocham przyrode,zwlaszcza ta dzika .
Zwiazki lowieckie powinny byc zdelegalizowane,jako organizacje zbrodnicze.
Owszem jadam mieo yby,ale to jest lancuch pokarmowy,czlowiek jest wszystkozerny,nic na to nie poradzisz.

sa kultury gdzie samobojstwa nie uwaza sie za grzech, a wrecz przysluge dla spoleczenstwa, ale ja bym w takim otoczeniu urodzic sie nie chciala.
w tym przypadku? skazywanie dzieci na smierc bo mamusi sie kabelki w glowie przepalily? ale w Austrii to niewiele rzeczy mnie zdziwi.

2 polubienia

Tyle lat przeżyły na tym patologicznym świecie bezmyślnych ludzi, chodziły do szkół, dokąd musiały, i co, nagle tak jednakowo pomieszało im się w głowach, że zaczęły szczekać na ludzi? Dla mnie jesteś nieporównanie bardziej poszkodowana na myśleniu lub psychice, @anon44086484

Tobie, @okonek, kabelki się nie przestawiły, bo mocno je tak połączono przez dziesiątki lat, abyś nie mogła logicznie myśleć.

Człowiek świadomie zadający sobie ból, to masochista, a to jest zaburzenie psychiczne.
Śmierć głodowa jest bolesna i dlugotrwała.

2 polubienia

@harmonik .Choroby psychiczne,sa bardzo czesto dziedziczne,a przy niedozywieniu uaktywniaja sie.

@harmonik zanim komus powiesz cos takiego,jak do òokonek.
Najpierw pomysl o sobie.

Urobili Cię do takich opinii, @anon44086484, Ja z różnych pieców chleba pożywałem, i niejedno sprawdziłem na sobie.

Jadanie pomordowanych stworzeń, @Leone, jest nie do pogodzenia z ich kochaniem. Tylko ślepy nie widziałby, że one chcą żyć i kochać, że myślą, odczuwają, są pożyteczne, w przeciwieństwie do gatunku ludzkiego.

Tak Ci się tylko wydaje, @anon44086484, bo tak Cię urobiono przez dziesiątki lat, a Ty nie potrafiłaś samodzielnie myśleć.