Czy to zagłodzenie się matki i jej 18-letnich bliźniaczek było bardzo złe?

Wiesz,ze drapiezne zwierzeta,nie atakuja,gdy sa najedzone?
A byc moze wiecej zrobilem,dla tych zwierzat i przyrody,niz Ty.
W swoim zyciu,zasadzilem kilka hektarow lasu,nie nieodplatnie,dla samej frajdy chodzilem do lasu sadzic drzwa.
Tak tez bylo z dokarmianiem,dzikich zwierzat.Robilem to dla satysfakcji.
A ze jadam mieso,ryby,chociaz ie jest to moje preferowane odzywianie,coz,czesciowo jestem drapieznikiem i mieso jest potrzebne mi do prawidlowego funkcjonowania.

1 polubienie

Może to było rozszerzone samobójstwo?
Kobieta była psychiczna. Mózg ludzki stanowi największą zagadkę dla nauki.

2 polubienia

Umiera się z głodu do 2-3 miesięcy, więc matka ich nie zabiła. Podjęły decyzję dobrowolnie, przemyślanie. Na pewno nie cierpiały, a miały w sobie wsparcie, @Devil

ja rozumiem dzieci otruc czy udusic.
raczej w przypadku corek to psychoza na skutek choroby psychicznej matki - wbrew pozorom przebywanie w towarzystwie takich osob moze miec skutki oplakane - wez chocby przyklady roznego rodzaju sekt prowadzonych przez psychopatow.
i to nie jest smieszne - znam takich nawet wsrod “milosnikow” kotow czy psow.

1 polubienie

Serio?
Podaj argumenty a nie obrażasz innych próbując deprecjonować to co mówią.
Istnienie zaburzeń psychicznych, a twoje doświadczenia życiowe, to dwie odrębne sprawy i nie widzę związku. No chyba że sam cierpisz na zaburzenie, które u ciebie zdiagnozowano, a uważasz się za normalnego, bo wiesz lepiej.

Istnieje coś takiego jak manipulacja lub zaburzenie psychiczne również tych córek.

1 polubienie

Dla mnie normalność wg patologicznych, bezmyślnych norm normalności ludzkiej, to ciężkie poszkodowanie na umyśle, @anon44086484

To podaj swoje kryteria uznania kogoś za zaburzonego i normalnego?
Skoro uważasz, że skłonność do masochizmu jest normalnym zachowaniem.
Nawet zwierzęta same sobie bólu nie zadają.

1 polubienie

Każdy potrafiący myśleć logicznie rozumiałby, że skoro dobrowolnie wybrały taką długą drogę, to na pewno była ona dla nich wszystkich bardziej korzystna i mniej bolesna, niż normalny łatwo przewidywalny koniec w ludzkich chorobach.

Bolesna była to już nie ulega wątpliwości, bo śmierć z głodu to śmierć bolesna.
Jakie mogły mieć z tego korzyści dla siebie?
Pławienie się w bólu?
To jest ta logika twoja?

Jak Cię urobiono, że konanie z głodu jest bolesne, to już nic nie jest w stanie Cię przekonać, że takie konanie jest nieporównanie mniej bolesne od wszelkich chorób. Żydzi tysiącami codziennie umierali w gettach, i co, słychać tam było jedno wielkie jęczenie z bólu, bo niewątpliwie umierali z głodu? @anon44086484

To spróbuj nie jeść nic i opisz to.
Nie mieli siły jęczeć, ale to nie znaczy że nie czuli bólu.
I oszczędź sobie tych epitetów.
Bo to raczej ty wymyślasz sobie teorie i próbujesz je sprzedać jako prawdę a nie masz na to żadnego dowodu.
A więc czekam na twoją głodówkę i relację. W ostatnim stadium wyślij selfie, żebyś był wiarygodny.

Gdyby Ci ktoś wiarygodnie opisał, że zamarzający na śmierć w górach czują takie gorąco, że zdejmują ciepłe ubrania, to najpewniej też byś nie uwierzyła.

Nie masz, @Leone, bliższej rodziny? Ciągle musisz czynić wszystko, abyś znów wylądował na mojej CL, o ile tu jest?

1 polubienie

Kiedy ośmieszyleś tych naukowców? Nie zauważyłam i chyba nikt nie zauważył.

Czekam na twoją relację z bezbolesnego zagłodzenia :wink:

Nie zmieniaj tematu.

Zagłodziłbys własne dzieci i nadal twierdził, że to w porządku?

Ad.1. Wszyscy myślący użytkownicy poprzedniego Pytamy mogli to widzieć
Ad.4. Gdyby moje dzieci wolały odżywiać się harmonijnie samymi dojrzałymi, słodkimi owocami drzew i krzewów zamiast tym całym ludzkim bezmyślnym syfem, gratulowałbym im.

Ty, @Leone, jesteś pewny, że Ty masz rację w swych poglądach, a ja jej nie mam, natomiast ja jestem pewny, że to jam mam rację w swych poglądach, a Ty jej nie masz. Widać z tego, że nie jesteśmy w stanie się porozumieć, na co w takich sytuacjach właściwa jest CL, choć wszyscy, włącznie ze mną, lubią Cię tu.

Ja się pytam o zagłodzenie własnych dzieci, a ty mi piszesz o odżywianiu ich. Mijasz się z bezpośrednią odpowiedzią.

Bo na pytamy lubią hodować zwyrodniałe bestie - masz to szczęście.

@harmonik Przedstawiam tylko i wylacznie swoje zdanie,nie wiem,kto ma racje,
Tyle,ze ja nie odcinam CL,tych,co maja inne zdanie.
Ty nie dajesz mozliwosci dyskusji,na nierac ciekawe tematy.
Nie mam nic do Ciebie,bo chociaz bys co tu pisal,zawsze bede mial wlane zdanie,raz zbierzne z Twoim w innej sprawie przeciwne.
Przyjmij do wiadomosci,ze ludzie maja rozne poglady,i mozna o nich dyskutowac.Czesto wychodzi to na dobre.

3 polubienia

Nie mam pojecia,czy jest tutaj CL, nie interesuje mnie to…
A Ty nie obrazaj ludzi.bo nie jestes lepszy od kazdego z nas.
Ze sam sie gloryfikujesz,to nic nie znaczy,jedynie o twojej pysze.