Czy to zagłodzenie się matki i jej 18-letnich bliźniaczek było bardzo złe?

Pogłodź się, a doświadczysz, że tylko maksymalnie 3 dni są jakąś dolegliwością psychiczną, a potem zjawia się coraz większa przyjemność ze swego stanu, i coraz większy, radośniejszy, w końcu euforyczny wzrost świadomości. To zamiast twojego wyimaginowanego potwornego cierpienia, @anon44086484

I z tej radosnej euforii w czasach wielkich głodów dochodziło do kanibalstwa. Ludzie z tego głodu tak radośni byli, że postrzegali innych ludzi, jako harmonijne, dojrzałe, słodkie i pożywne owoce, które zajadali z wielkim apetytem.

2 polubienia

Jest różnica między osobami niskiej świadomości, a rozwiniętymi świadomościowo. Te pierwsze z głodu mogłyby zabić, te drugie będą się cieszyły i obserwowały swe rosnące możliwości. W takich stanach można widzieć inne Światy Równoległe, bo nasz to bardzo wąskie pasmo promieniowania o długości fali 0,4 - 0,7 mikrometra, @birbant

Hahahaha to obozy zagłady były rajem…?
I ty siebie nazywasz logicznym? Naprawdę?
Głodujący ludzie w Etiopii też dostąpili raju za życia, tylko skąd u nich te cierpiące twarze?
Dlaczego sam nie chcesz dostąpić tego poszerzenia świadomości? Odwagi ci brak?

3 polubienia

:smiley: jak zwykle brak argumentów :smiley:

Ja czytająca ten temat: tenor
(+nieharmonijne, ludzkie jedzenie zamiast zagłodzenia się)

1 polubienie

Nieharmonijne jedzenie ludzkie prowadzi do nieprzyjemnych kłopotów zdrowotnych

A jego brak prowadzi do harmonijnej śmierci :slight_smile:

1 polubienie

I poszerzenia swiadomosci…

Szkoda, że sam guru harmonik nie chce się poddać temu harmonijnemu poszerzaniu świadomości.

Bo kolega harmonik też jest szujowato nieharmonijny z milionami diabłów podskórnych, którym ulega.

3 polubienia

HARMONIA i harmonijność są kwintesencją świata i życia, ich podstawą i naczelną zasadą. Każdy zdroworozsądkowy obserwator to zauważy, @vera223

Poszerzenia może nie, ale fakt, że długotrwałe umieranie zmienia psychikę, człowiek nie myśli logicznie i do wielu rzeczy się przyzwyczaja. Umierający z głodu (ale takiego całkowitego, nie z niedoboru jedzenia, tylko braku) przechodzą fazę, kiedy przestają odczuwać głód, są tylko słabi. Plus halucynacje łatwo przerobić na poszerzenie świadomości
I fakt, że ludzie umierający z wyziębienia niedługo przed śmiercią potrafią mieć takie zaburzenia odczuwania i logiki, że zamiast się ubierać, rozbierają się. Zresztą można coś podobnego zaobserwować w mniej ekstremalnych warunkach-wkładając rękę pod bieżącą wodę, która jest bardzo gorąca, najpierw bardzo krótko odczuwa się ją jako zimną, a dopiero potem zaczyna parzyć. Nasze zmysły są bardzo zawodne :slight_smile:

2 polubienia

Wiesz mnie średnio bawi to poklepywanie kogoś, kto twierdzi, że głodzenie kogoś nie jest niczym szczególnym, a wręcz wspaniałym. To jest przerażające.
Tak naprawdę nie wiemy z kim mamy do czynienia w necie i czy potakiwanie nie doda odwagi, aby zrobić coś złego.
Kiedyś już napisał na forum, że dziecko własne by uśmiercił, bo nie chciał pozwolić żonie wezwać pogotowia…
Nie wiem, bawcie się dalej…

Ja się z tego wypisuje… miłej zabawy.

2 polubienia

To nie jedz,ze dwa miesiace,pozniej opiszesz nam swoje przezycia.
Promujesz cos,czego sam nie doswiadczasz,nie robisz,jak z odzyianiem samymi owocami,sam tutaj pisles,ze nie wytrzymales nawet miesiaca.
Tylko prosze,nie pisz o podskornych diablach.
Wypisujesz bzdury,i myslisz,ze ktos bierze to za, dobra monete’’

2 polubienia

To jest chyba dobry moment na sprawdzenie, jak działa oflagowanie wpisu
chrup chrup w dalszym ciągu

1 polubienie

@harmonik użytkownik upomniany sam poprawił. Zadowolony?

1 polubienie

Nie wiem który. Chyba nie chciałbyś, @anon25287923, aby inni wypowiadali się, że piszesz bzdury, czy brednie, a tak postąpili @anon86894402 i @Leone w stosunku do mnie.

Ten o który prosiłeś. Pisz wyraźnie albo oflaguj.

1 polubienie

@anon25287923. Tamten wpis @Erzac był mega obraźliwy, choć może prowokowałem ją do takich emocji. Ona nie miała racji ze swym uporem, że te kobiety musiały bardzo cierpieć.

Okej zmieniony? nie łatwiej tak? Ale widzisz sam prowokowałeś…

1 polubienie