Czy wiesz jakie jest Twoje ryzyko zgonu z powodu koronawirusa?

Tu kalkulator

mi wyszło :
Jeżeli zarazisz się COVID‑19, Twoje ryzyko zgonu wyniesie

0.52% - nie ma co się przejmować.

6 polubień

7,07%

4 polubienia

To trzeba o Ciebie dbać bardziej

4 polubienia

Chyba najgorsze za mną?

A umrzeć i tak trzeba, nawet na łupież, czy pleców swędzenie… :grinning:

3 polubienia

0,05%

4 polubienia

przypominam ze masz plany na lato :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

2,96% :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Nie ma siły, realizacja musi być, Do tego czasu, obiecuję, nie umrę… :grinning:

Chyba, że mnie zagadki Antykwy zabiją, przekroczyłem 400… :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

0.47%

4 polubienia

Serwer Vika. jest przeciążony, czas łączenia został przekroczony ponad limit !, cóż bez 5G się nie obędzie, niemniej i bez kalkulatora wiem że jestem w grupie ryzyka zagrożenia życiem, z powodu gęstości krwi, tyle że to dla wirusa zapora do pokonania po rozcieńczeniu co daje moja grupa krwi. Spróbuję odwiedzić stronę jutro

1 polubienie

A może lepiej nie wiedzieć, wszak życie płata figle i niespodzianki. Co nieco jestem zmęczony już doczesnym życiem :shushing_face:

2 polubienia

1.43…

2 polubienia

0.08 dodac jeszcze do tego ryzyko zachorowania i można zapomnieć o tej pseudo pandemi xd

1 polubienie

0.3%

1 polubienie

Twoje ryzyko to 1,53

1 polubienie

0,40%
Pierniczę!! Od dziś z domu nie wychodzę!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Świetny test…
Akceptuję regulamin,wpisuję wiek, zero wymienionych chorób i pyk. 3 razy inny wynik :rofl: najwyższy 0.65%

3 polubienia

1,53%

2 polubienia

1,25 mi wyszło, ale to nieprawda, nie ma tam wielu innych diabelstw :roll_eyes:

3 polubienia

Tyle wersji od lekarzy słyszałem że wg nich miało mnie już nie być z kilka razy. Ostatnio mi doszło że jestem potrójnie zagrożony z nastaniem wirusa. A ja wiem i to czuję na bank że to pomyłka. Nikt nie zna mnie lepiej niż ja sam, pomimo wiedzy i doświadczenia lekarzy - niektórych ! dla których mam szacun za okazaną pomoc w potrzebie

1 polubienie