Damski bokser w porsche ...

A nie dziewczyna pysk podrapala w podobnej sytuacji.

no podrapała też

1 polubienie

Ale czasem warto zaryzykowac podrapanie.
Mozna komus skore uratowac.

po co? nie warto było

Ale o tym,mozesz dopiero dowiedziec sie po fakcie,

Dlaczego słowo “cha-m-stwo” jest zakazane? Ja go używam, ale tylko w stosunku do cha-mów.
Chyba wczoraj go użyłam i nie było problemu. Tutaj, w pytaniu @anon78353551: Jakie zasady etykiety łamane przez ludzi Was denerwują ?
Murzyn - niepolityczny, ch-am - zakazany. A altruista? Można kogoś tak nazwać?

4 polubienia

Kiedyś mnie pewien mężczyzna uratował z podobnej opresji

4 polubienia

Brawo ten pan :slight_smile:

4 polubienia

Ten Pan stał się moim bliskim znajomym po tym czynie. :slight_smile:

4 polubienia

Damski bokser, to dla mnie takie małe, biedne g***no, no sorry za takie porównanie …
W ogóle jakakolwiek przemoc, to przede wszystkim specjalność słabych ludzi wg mnie.
Bo kiedy argumentów brak, jako, że tępy rozum śpi, to właśnie wtedy budzą się najstraszniejsze prymitywne demony tego typu np. Dno.

2 polubienia

Ja jeszcze czytalam, ze w maske przywalila. Ale czego sie nie czyta…

W Warszawie widze roznice zachowan w zaleznosci od dzielnicy. W tzw starych dzielnicach “Warsiawy” kierowca ma zawsze racje. W mlodych, zasiedlonych roznie, zwykle pelna kultura. Sama potrafie sie zatrzymac (bo samochod juz blisko, a moja masa do zatrzymania jest jednak nieco mniejsza od masy samochodu…) a kierowca i tak staje przed pasami! To przyklad Ursynowa.

1 polubienie

Jesli cienko spiewa to moze sie obrazic…:slight_smile:

Widać na filmie, że uderzyła w maskę. Z jaką siła? Czy tylko oparła się? Nie wiem. Zobacz sama.

1 polubienie

Kto?

1 polubienie

Obejrze, ale: z jaka sila moze przywalic ? Po prostu jechali po niej…PS juz obejrzalam. Z tego co widze to wcale nie przywalila…tak to wierzyc temu, co pisza! Przepraszam.

ALT ruista…:slight_smile:

1 polubienie

acha, śpiewa altem :slight_smile:

1 polubienie

No wlasnie! Musialam sie niezle zastanowic…:slight_smile:

1 polubienie

Nawet się nie przewróciła a później jeszcze coś psyskowala… Nie wiadomo jak było… Może się znali… Może ona zaczęła mu grozić… Najłatwiej nazwać kogoś damski bokserem biorąc pod uwagę tylko to że kobiety są słabe, i wideo w którym trzeba zauważyć że kobieta akurat na pewno zwraca uwaga temu facetowi jako kierowcy… a nie jako komus kogo zna… Ale tak się kręcą tematy dla klikniec