Dlaczego ludzie się uzależniają?

No patrz…A ja się cieszyłem ze dzisiaj na liczniku pojawiło się ponad 14000…Tyle ze ja większe odległości załatwiam rowerem.

4 polubienia

@collins02 @mężatka A ja robię 10.000 kroków dziennie. Jak mam dzień wolnego i się włóczę po sklepach - głównie w celu oglądania - rzeczy przeróżnych to robię 20.000. Czasem w samej pracy nabiję 9.000.

3 polubienia

Ja w pracy nabijam blisko 20 tysięcy kroków @waranzkomodo .

3 polubienia

@mężatka Czy mogę wiedzieć czym się zajmujesz?

1 polubienie

Robię zamówienia dla klientów. Trafiłam na halę z mrożonkami. Więc mnóstwo jest chodzenia. Zobaczymy ile kroków będę mieć w sezonie, w sumie wieczorem jak będę mieć czas to sprawdzę ile to było w zeszłym roku.

4 polubienia

Macie krokomierze?

3 polubienia

Mam smartwatch na ręce, czyli zegarek, który liczy moje kroki i ma też mnóstwo innych funkcji.

4 polubienia

A …
No nie ja jeszcze tego szpiega nie mam :rofl::rofl::rofl:

3 polubienia

Coorna…Byłem przekonany że szykujesz się do igrzysk :wink:

4 polubienia

Maratonu w Nowym Jorku :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Ciepło się ubieraj. Najlepiej wypić setkę co 2h. Na rozgrzanie.
:+1::beer:

2 polubienia

Spoko @Devil , ubranie zapewnia mi firma, od skarpetek aż po czapkę.

3 polubienia

Udało mi się dotrzeć do sierpnia z zeszłego roku, zrobiłam niecałe 26 tys kroków @waranzkomodo .

2 polubienia

Ale setki ci nie zapewni. A warto. Dla dobrego humoru

1 polubienie

We Francji to latwiej o koniak…

1 polubienie

WCALE =nie wiem, co to uzależnienie?
Wystarczy codziennie słuchać prognozy pogody i informacji o stanie czystości powietrza…
Z czasem wchodzi to w krew -jak uzależnienie?
image

5 polubień

Ha ha ha @Mamita , dzisiaj przez książkę nie poszłam do urzędu załatwić sprawę. Po prostu przepadłam, a niestety wyjątkowo tej sprawy nie mogę załatwić przez internet. Aż cud, że do pracy pojechałam:))

5 polubień

Myślałem dzisiaj ze skończę czytać w pracy, po północy.Ale nie mogłem się oderwać i tak mi cale popołudnie zeszło.Druga książka w tym roku wraca na polke :smiling_face: Z tym ze to było 1070 stron…Rewelacja!
Wkrótce o tym napisze.

2 polubienia

Ciag dalszy pani Rowling?

Dokladnie!!! Rewelacyjna,mroczna…Aż trudna do opisania.Zastanowie się jak to w skrócie ująć.

1 polubienie